Siyah Beyaz Aşk Neden Final Yaptı? Siyah Beyaz Aşk Bitmesin!

Siyah Beyaz Aşk Neden Final Yaptı? Siyah Beyaz Aşk Bitmesin!

Yazar: Emre Siyah Beyaz Aşk

Kanal D ekranlarının sezona iyi bir başlangıç yapan mafya ve aşk dizisi Siyah Beyaz Aşk’tan hayranlarını üzen haber geldi. Ekranların sevilen dizisi Siyah Beyaz Aşk 28 mayıs pazartesi akşamı 32. bölümüyle ekran macerasını sonlandıracak. Peki Siyah Beyaz Aşk neden final yapıyor? Neden bitiyor? 

Siyah Beyaz Aşk 16 ekim 2017 tarihinde yayın hayatına başladı. 2017-2018 sezonuna hızlı bir giriş yaptı. Başarılı oyuncu kadrosu ve sıra dışı konusu izleyiciyi cezbetmeyi başardı. Özellikle Birce Alakay ve İbrahim Çelikkol arasındaki elektrik ve sinerji mükemmel uyum sağladı. Ve izleyici kısa sürede karakterleri benimsedi.

Yapımcılığını D Producitons’ın üstlendiği, başrollerini İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay’ın paylaştığı, yönetmen koltuğunda Yasin Uslu’nun yer aldığı  Siyah Beyaz Aşk dizisinin senaryosu Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon birlikte kaleme aldı. Dizi gerçekten profesyonel bir ekip tarafından hazırlandı izleyici karşısına çıktı.

Sevmeyi unutmuş, gerektiğinde gözünü karartıp acımadan can alabilen Ferhat ile yüreği sevgi dolu, kendini insanları iyileştirmeye adamış doktor Aslı’nın masalsı aşkını konu alan dizi pazartesi akşamları ekranları dolduruyordu. Fakat dizinin son zamanlarda düşen reytingler ne olursa olsun bir türlü yükselmedi.

Gerek yeni oyuncular gerekse senaryo içinde yeni heyecanlar ve sırlar da ortaya çıksa dizinin büyüsü ne yazık ki bozuldu. Aslı ve Ferhat arasındaki imkansız aşkın imkanlı hale gelmesiyle bir kısım izleyici farklı dizilere yöneldi. Bir kısım ise ne olursa olsun katil bir insanın izleyicilere haklı ve masum gösterilmesini kabullenemedi ve diziyi izlememe kararı aldı.

Fakat dizinin asıl erken final yapma nedeni artık hikayenin tıkanması. Çünkü dizide Ferhat’ın yengesinden kızının olması, kardeşinin eniştesinden oğlunun olması derken iyice Türk aile yapısından uzaklaşmaya başladı. Ve izleyici gerçekten sıkıldı. Yapımcı ve senarist ne kadar uğraşırsa uğraşsın işin içinden çıkamadı. Ve dizi 28 mayıs pazartesi 32. bölümüyle ekranlara veda ediyor.

Siyah Beyaz Aşk son üç hafta reyting sonuçları

Total    AB          ABC1

07 Mayıs 2018  3.00   3.16       3.30

14 Mayıs 2018  2.77     2.51         2.71

21 Mayıs 2018  3.08   3.04       3.34

Sizler Siyah Beyaz Aşk dizisinin final yapması hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce dizi bitmeli mi devam etmeli mi? Düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Etiketler: siyah beyaz aşk final yapmasın siyah beyaz aşk neden bitti siyah beyaz aşk neden final yapıyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL