Siyah Beyaz Aşk Polis Cem Kimdir? (Uğur Aslan)

Siyah Beyaz Aşk Polis Cem Kimdir? (Uğur Aslan)

Yazar: Emre Siyah Beyaz Aşk

Kanal D ekranlarında başlayan dizi Siyah Beyaz Aşk’ta karakterler belli olmaya başladı. Bu karakterlerin biriside dizi de Aslı’nın ağabeyi Cem Çınar karakteri Uğur Aslan’dır. Uğur Aslan kimdir? Gerçek hayatta nasıl birdir? Tüm bu sorular yazımızda.

Dizide Cem karakteri İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Babasını kaybettikten sonra ailenin reisi olmuştur ve bu uğurda hayallerinden vazgeçmiştir. Kardeşi Aslı için canını verir. Ancak ablası Leyla’yı hayatından çıkarmıştır. Başarılı ve korkusuz başkomiseridir.

Siyah Beyaz Aşk Cem (Uğur Aslan) Kimdir?

Uğur Aslan, 1987 yılında Hatay ilinde dünyaya gelmiştir. Eğitimini Ankara Üniversitesi Dil, Tarih-Coğrafya Fakültesini Tiyatro Bölümünü bitirerek tamamlamıştır. 1.78 boyunda 74 kg ağırlığındaki oyuncu, kova burcudur. Eşi senarist Sema Ergenekon’dur. Eşi ile Tiyatro bölümünü okurken tanışmış ve birbirlerine aşık olmuşlardır. Evlenen ikilinin 3 çocuğu vardır.

Uğur Aslan okul yıllarında Ankara Sakarya Caddesinde bir mekanda şarkı söylemiştir. Çocukluğunda ise yatılı okuyan oyuncu çok zorluklar yaşamıştır. Eşi Sema Ergenekon’un meme kanserine yakalanması zorlukları artırsada bir birini seveniki insan olarak bu zorlukların üstesinden gelmiş ve kanseri birlikten yenmişlerdir. Uğur Aslan eşinin bu hastalığından sonra daha sabırlı bir insan haline gelmiştir.

Siyah Beyaz Aşk Namık Kimdir?Tıklayınız!

Trt ekranlarında “Kavak Yelleri” adında müzik programı sunan oyuncu, Dayan Yüreğim adlı bir de albümü bulunmaktadır.

Sema Ergenekon:

1977 doğumlu Sema Ergenekon, Ankara Dil Tarih-Coğrafya Fakültesi Dramatik Yazarlık Bölümü mezunudur. 2005 yılında Dolunay isimli projede ilk senaristliğini yapan Ergenekon, Gümüş, Sıla, Melekler Korusun, Lale Devri gibi projelerde senaristlik üstlenmiştir. Karadayı dizisi senaristi olarak 14. Altın Kelebek Yıldızları Ödülleri’nde En iyi Senaryo ödülünü almıştır.

Uğur Aslan 2008 yılında oyunculuğa ilk adımını atar ve Aile Reisi, Yer Gök Aşk, Kayıp dizilerinde dizilerinde rol alır. Atv ekranlarında yayınlanan Karadayı dizisinde rol almıştır. Ayrıca Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi Kara Sevda’da Zehir karakterini canlandırmıştır.

Uğur Aslan Videosu!

Sizce, Uğur Aslan’ın geçmiş performanslarını da göz önünde bulundurursak Siyah Beyaz Aşk dizisinde Polis Cem olarak nasıl bir performans sergilemesini bekliyorsunuz? Uğur Aslan’ın oyunculuğu hakkında ne düşünüyorsunuz? Eşine olan sadakati ve aile hayatına verdiği önem ile günümüz oyuncularına iyi bir örnek olduğunu düşünüyor musunuz? Tüm bu konulardaki düşüncelerinizi bizim ile paylaşabilirsiniz.

 

Etiketler: siyah beyaz aşk cem gerçek adı siyah beyaz aşk cem kimdir siyah beyaz aşk cem oynadığı diziler siyah beyaz aşk polis cem


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL