Siyah Beyaz Aşk Sinan Kimdir? ( Kıvanç Kasabalı)

Siyah Beyaz Aşk Sinan Kimdir? ( Kıvanç Kasabalı)

Yazar: Emre Siyah Beyaz Aşk

Kanal D ekranlarında yayınlanacak yeni dizi Siyah Beyaz Aşk dizisi konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. Dizi de zor şartlar altında yaşamış ve yetişmiş Ferhat ile hayatı belli bir düzen içerisinde oln ve çevresine iyilik yapmayı seven Aslı’nın aşkı anlatılıyor. Zor bir aşk hikayesini anlatan dizi de Sinan karakteri de merak konusu oldu. Sinan karakterini canlandıran oyuncu Kıvanç Kasabalı kimdir?

Siyah Beyaz Aşk Sinan ( Kıvanç Kasabalı) Kimdir?

Kıvanç Kasabalı, 1975 yılında İstanbul’da doğdu. Uludağ Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdikten sonra ilk oyunculuk deneyimini Yaprak Dökümü dizisinde yaşadı. Reşat Nuri Güntekin’in aynı isimli romanından uyarlanan dizide Halil Ergün, Güven Hokna, Tolga Karel, Bennu Yıldırımlar, Fahriye Evcen gibi ünlü isimlerle oynadı.

2008 yılında herşeyini kaybeden ve hayata karşı mücadele eden 5 kız kardeşin anlatıldığı Küçük Kadınlar dizisinde Özge Borak, Hande Soral gibi ünlü isimlerle oynadı. 2009 yılında ise Özcan Deniz ve Vildan Ataseverin başrollerde oynadığı Samanyolu adlı dizide Avukat Ali karakterini canlandırdı. 2013 yılında ise İbrahim Çelikol, Burçin Terzioğlu gibi isimlerin yer aldığı Merhamet adlı dizide rol aldı. Bu diziden sonra Ağlatan Dans isimli dizi de oynadı.

Siyah Beyaz Aşk Aslı Kimdir? Tıklayınız!

Kıvanç Kasabalı, 1.85 boyunda 82 kg ağırlığındadır. Mavi göz renkli olan oyuncu Balık burcudur. Kıvanç Kasabalı 2005 yılında kendisi gibi oyuncu ve model olan Sedef Avcı ile evlendi. Çiftin Can adında erkek bir çocuğu bulunmaktadır. Çifte mutluluklar diliyoruz.

Sedef Avcı Kimdir?

1982 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Ailesinin tek çocuğu olan oyuncu 4 yaşından itibariyle baleye başladı ve 8 yıl baleye devam etti. Üniversite eğitimini ise Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümünü okuyarak tamamladı. Bir süre oyunculuk eğitimi aldıktan sonra mankenlik yaptı.

2007 yılında Kıvanç Tatlıtuğ ile Menekşe ve Halil dizisinde başrol oynadı. 2017 yılında ise Evlat Kokusu dizisinde Hande Soral, Barış Kılıç, Murat Han, Yeşim Salkım ile birlikte rol aldı. Oyuncu, Yanık Koza, Ezel, Bir Ferhat Şirin Hikayesi, Mazi Kalbimde Yaradır, Aşkın 5 Hali, Son Destan, Arama gibi projelerde rol aldı.

Kıvanç Kasabalı Videosu!

Sizler Siyah Beyaz Aşk dizisinde Kıvanç Kasabalı’nın oyunculuğu hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: siyah beyaz aşk sinan gerçek adı siyah beyaz aşk sinan kimdir siyah beyaz aşk sinan oynadığı diziler siyah beyaz aşk sinan sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL