Siyah Beyaz Aşk Yeter Aslan Kimdir?

Siyah Beyaz Aşk Yeter Aslan Kimdir?

Yazar: Emre Siyah Beyaz Aşk

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizi Siyah Beyaz Aşk 16 Ekim Pazartesi günü ekranlara geliyor. Dizide Ferhat ve Aslı’nın aşk hikayesi anlatılıyor. İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay’ın başrollerinde olduğu dizi de Ferhat karakterinin annesi Yeter karakteri de merak konusu olmuştur.

Yeter Aslan, 5 çocuklu yoksul bir ailede büyümüştür. İstemediği bir adam ile zorla evlendirilmiştir. Bu durum Yeter’i hırçın biri yapmış ve hırsını çocuklarından çıkarmıştır. Bu da çocuklarının ona karşı cephe almasına neden olur. Özellikle Ferhat ile arasında aşılmaz duvarların oluşmasına neden olur. Yeter’in en büyük isteği ise Ferhat’ın sevgisini tekrar kazanabilmektir.

Dizide Yeter karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı nedir? Oynadığı diziler ve evli olup olmadığı…Tüm bu soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Siyah Beyaz Aşk Yeter ( Arzu Gamze Kılınç) Kimdir?

Arzu Gamze Kılınç 1969 yılında Ankara ilinde dünyaya gelmiştir. 1994 yılında Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümünden meun oldu. Çocukluğundan itibaren dizi ve sinema ile ilgilendi. İlk projesi ise 1995 yılında Çiçek Taksi dizisinde Selin karakterini canlandırmakla oldu.

1997 yılında ise Böyle mi Olacaktı? dizinde Banu karakterini canlandıran oyuncu, 2002 yılında ise Hızma dizisinde Iraz Öğretmen karakterini oynadı. 2002 yılında ise Sır Çocuklar, Çekirdek Aile’de oynayan oyuncu, 2004 yılında Büyük Yalan (Nalan) ve Perçem (Narinhan) dizilerinde rol aldı.

Siyah Beyaz Aşk Gülsüm Kimdir?Tıklayınız!

 

2005 yılında Ateşli Topraklar, Beşinci Boyut projelerinde yer aldı. 2006 yılında Hırsız Polis’de Nermin karakterini canlandırdı. 2007’de Duvar, 2008 yılında ise Hicran ve Kız Takımı projelerinde yer aldı. Aslı tanınmışlığını ise 2010 yılında Atv ekranlarında yayımlanan Gönülçelen dizisinde Saime karakterini oynayarak yaptı. 2011 de Bir Çocuk Sevdim, 2013 yılında ise İntikam dizilerinde oynadı.

Arzu Gamze Kılınç, 160 boyunda 53 kg ağırlığındadır. Koç burcudur. Kahverengi gözlüdür. Sigara içmeyi bırakan oyuncu kilo almış ve bu kiloyu fazlasıyla geri vermiştir. Arzu Gamze Kılınç, güneş battıktan sonra yemeyi bıraktığını dile getirmiştir. Kendisine yeni projesinde başarılar diliyoruz.

Arzu Gamze Kılınç Videosu!

Sizce Arzu Gamze Kılınç dizide Yeter Aslan rolü ile uyumlu mu? Rolünün hakkını verebiliyor mu? Kendisini bu rolde başarılı buluyor musunuz? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir misiniz?

Etiketler: siyah beyaz aşk yeter arzu kılınç siyah beyaz aşk yeter kim siyah beyaz aşk yeter oynadığı diziler siyah beyaz aşk yeter sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL