Siyah Beyaz Aşk Yiğit Aslan Kim? Savcı Yiğit!

Siyah Beyaz Aşk Yiğit Aslan Kim? Savcı Yiğit!

Yazar: Emre Siyah Beyaz Aşk

Babası Necdet’in ölümü, Yiğit’in hayatının dönüm noktası olmuştur. Çok sevdiği ağabeyi Ferhat’ın yavaş yavaş kötülerin dünyasına geçişine tanıklık etmiştir. Yiğit, ağabeyinin aksine babası gibi dürüst ve iyi bir adam olmayı seçmiş ailesiyle bağlarını koparmış ve savcı olmuştur. Başarılı ve gözü kara bir savcıdır. Bütün suçluların adalet önünde hesap vermesi gerektiğini düşünür. Evli ve bir çocuk babasıdır. 

Dizi de savcı Yiğit Aslan rolünü üstlenen oyuncu Deniz Celiloğlu kimdir? Tüm ayrıntılarıyla yazımızda…

Siyah Beyaz Aşk Yiğit (Deniz Celiloğlu) Kimdir?

Deniz Celiloğlu 1986 yılında Bulgaristan’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünü bitirerek tamamlamıştır. Kahverengi gözlere sahip oyuncu, Yengeç burcudur.

Deniz Celiloğlu ilk oyunculuk deneyimini 2010 yılında Kanıt dizisi ile yaşamıştır. 2012 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol alan oyuncu, 2013’de Tamam mıyız?, İçimdeki Balık filmlerinde rol almıştır. 2015 yılında ise O Hayat Benim ve Gece’nin Kraliçesi filmlerinde rol almıştır. 2015’de Öğrenci İşleri, 2016 yılında ise, Poyraz Karayel dizisinde rol almıştır. Oyuncu son olarak 2017 yılında gösterime giren Marlon adlı sinema filminde rol almıştır.

Siyah Beyaz Aşk Polis Cem Kimdir? ⇒ Tıklayınız!

Oyuncu vermiş olduğu bir röportajda hayatın komedi tarafının ele alınması gerektiğini düşünüyor. Çünkü hayat daha çok dram olarak karşımızda çıktığını düşünüyor. Her oyununda sosyal meseleye değindiğini ve insanları sanatla tanıştırma düşüncesinin olduğunu düşünüyor.

Deniz Celiloğlu Videosu!

Sizce Deniz Celiloğlu nasıl bir oyuncu? Oyunculuğunu beğeniyor musunuz? Bu konuda düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: siyah beyaz aşk yiğit gerçek adı siyah beyaz aşk yiğit kimdir siyah beyaz aşk yiğit oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL