Siyah İnci Neden Final Yapıyor? Neden Bitti? Neden Yok?

Siyah İnci Neden Final Yapıyor? Neden Bitti? Neden Yok?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Star Tv ekranlarında perşembe günleri yayınlanan dizi Siyah İnci’den kötü haber geldi. Dizinin yapımcısı Faruk Turgut’un sosyal medya hesabından paylaştığı bilgiye göre dizi final kararı alı. Peki Siyah İnci neden final yapıyor? Kaçıncı bölümde ne zaman final yapacak? Tüm bilgiler yazımızda.

Siyah İnci Neden Final Yapıyor? Neden Bitti? Neden Yok?

Gold Film yapımı Benal Tairi yönetmenliğinde senaryosunu Alphan Dikmen, Başak Angigün’ün yaptığı Siyah İnci dizisi 20. bölümü ile 15 Şubat günü final yapacak. Başrollerinde Tolga Sayışman, Hande Erçel, Berk Harkman, Neriman Uğur, Hüseyin Avni ve Burak Altay’ın paylaştığı dizinin final kararı alması izleyenlerini üzdü. Sosyal medya ve televizyon ekranlarında ilgiyle takip edilen Siyah İnci dizisinin neden final yaptığı merak konusu oldu.

Siyah İnci dizisi ilk bölümleri ile reytinglerde iyi durumdaydı. Ancak ilerleyen bölümlerde dizinin reytingleri düşmeye başladı. Bunun üzerinde dizinin yapımı ve kanal yönetimi final kararı aldı. Dizi perşembe günleri yayınlanıyordu. Perşembe günleri Vatanım Sensin, Bizim Hikaye ve Mehmetçik Kut’ül Amare dizileri reytinglerde 1. durumda. Son reytinglerde Bizim Hikaye Total’de, Vatanım Sensin AB, Mehmetçik Kut’ül Amare ise ABC gruplarında 1. oldu. Siyah İnci ise Total’de 11. AB’de 17., ABC grubunda ise 16. sırada yer aldı. Özellikle perşembe gününün yeni dizisi Mehmetçik’in reytinglerde başarılı olması son zamanlarda izlenme oranı kötü olan Siyah İnci dizisini daha da gerilere gitmesine neden oldu.

[mavitext]2018 Yılı Final Yapacak Diziler Hangisi? Tıklayınız![/mavitext]

Siyah İnci dizisinin 20. bölümü ile 15 şubat günü final yapacak olması dizinin yerine yeni bir dizi geleceği yorumlarına da neden oldu. Star Tv şu an fragmanı yayınlanan 2 dizisini yayına sokmaya hazırlanıyor. Avlu ve jet Sosyete dizileri yakında izleyici ile buluşacak. Star Tv’nin yeni yayına sokacağı diziler dolayısıyla da Siyah İnci’yi bitirdiği yorumları yapıldı. Star Tv’nin hali hazırda Çarşamba, Perşembe ve Pazar günleri dışında boş günü bulunmuyor. Pazartesi Söz, Salı Ufak Tefek Cinayetler, Cuma İstanbullu Gelin, Cumartesi Fazilet Hanım ve Kızları bulunuyor. Jet Sosyete’nin Pazar günü yayınlanması için çalışmalar devam ederken Çarşamba veya Perşembe günlerine ise Avlu dizisinin yayınlanması bekleniyor. Star Tv’nin fragmanı verilmeyen Nefes Nefese diziside bu günlerden birinde yayınlanabilir. Siz Siyah İnci dizisinin final kararını nasıl değerlendiriyorsunuz?

[saritext]Avlu Dizisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/saritext]

Siyah İnci Fragman

Etiketler: siyah inci 15 şubat neden final yapıyor siyah inci neden bitti siyah inci neden final kararı aldı siyah inci neden yok


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL