Sizi Böyle Alalım Program Formatı? Sunucusu Pınar Altuğ Atacan Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Sizi Böyle Alalım Program Formatı? Sunucusu Pınar Altuğ Atacan Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Fox Tv ekranlarında yep yeni bir program daha ekranlara geliyor. Kaybolan Çiçekler Programının bitmesinin ardından  8 Ocak Pazartesi saat 10.00’da başlayacak olan programın ismi ise Sizi Böyle Alalım oldu. Peki Sizi Böyle Alalım nasıl bir program? Program formatı? Kim sunuyor ve sunucu hakkında tüm bilgiler.. Yazımızı takip edin.

Sizi Böyle Alalım Program Formatı?

Sizi Böyle Alalım bir yemek programı olacak. Pınar Altuğ’un hazırlayıp sunacağı program hafta içi her gün saat 10.00’da ekranlarda olurken her güne bir konuk da ekranlarda olacak. Sizi Böyle Alalım ilk konuğu ise İrem Derici olacak. Pınar Altuğ Atacan, Sizi Böyle Alalım’da birbirinden renkli ve maharetli konuklarıyla keyifli sohbetler eşliğinde hesaplı pratik, sağlıklı aynı zamanda besleyici tatları izleyici ile buluşturacak. Peki Sizi Böyle Alalım sunucusu Pınar Altuğ Atacan kimdir?

Sizi Böyle Alalım Sunucusu Pınar Altuğ AtacanYaşı, Boyu, Sevgilisi

1974 yılında İstanbul’da dünyaya gelen sunucu, oyuncu ve mankendir. 1.73 boyunda 63 kg ağırlığındaki sunucu Pınar Altuğ Atacan kahverengi gözlere ve koyu sarı saçlara sahiptir. Başak burcu olan sunucu kendisi gibi oyuncu olan Yağmur Atacan ile 2008 yılında evlendi. 1 çocukları bulunuyor. 6 yaşında iken anne ve babası boşanan oyuncu Fransız Lisesi’nden mezun olmuştur. Lise 2. sınıfta mankenlik yapmaya başlamıştır. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü’ne girdi. 17 yaşında iken babası ölmüştür.

[mavitext]Yaparsın Aşkım Yarışma Formatı İçin Tıklayınız![/mavitext]

Pınar Altuğ, 1994 yılında Miss Turkey yarışmasında Türkiye Güzeli seçilmiştir. 1995 yılında ise çeşitl programları sunmaya başlamıştır. 1994 yılında Pınar’ın Yemek Zevki adlı programı sunmaya başladı ve ardından mankenliğe veda etti. Asıl şöhreti ise Kanal D ekranlarında yayınlanan ve hala ilgiyle izlenen Çocuklar Duyması’nda yakaladı. Dizide Haluk’un eşi Meltem karakterini canlandırdı. Persil’in reklam yüzü oldu. Oyuncu 2009 yılında Aile Reisi adlı dizide Emre Kınay, Sermin Hürmeriç ile beraber oynadı.

Pınar Altuğ’un sunduğu programlar arasında; 2004 Türkiye’nin Yıldızları, 2007 Sizi Böyle Alalım, 2007 Bir Dilek Tut, 2007 Mucizeler Gecesi, 2008 Pınar’ın Günlüğü, 2009-2012 Bir Şarkısın Sen bulunuyor. Rol aldığı dizi ve sinema projeleri ise; Kurt Kapanı, Reyting Hamdi, Omuz Omuza, Çocuklar Ne Olacak, Davetsiz Misafir, Deli Dolu, İlk Aşkım ve Pamuk Prenses’tir. Pınar Altuğ Atacan’a yeni programında başarılar dileriz.

[pembetext]TOLGSHOW Programı Kamera Arkası Yönetmen Kim? Tıklayınız![/pembetext]

Sizi Böyle Alalım Fragmanı

Etiketler: sizi böyle alalım konukları sizi böyle alalım nasıl bir program sizi böyle alalım pınar altuğ yaş boy sizi böyle alalım sunucusu kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL