Şöhret Kafası Yarışmacıları Kimler? Yaşları Ve Meslekleri

Şöhret Kafası Yarışmacıları Kimler? Yaşları Ve Meslekleri

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Çok yakında seyircisiyle buluşmaya hazırlanan Şöhret Kafası heyecanla bekleniyor. Pazartesi akşamı ekranlara gelecek olan yeni yarışma programı Şöhret Kafası’nı ünlü şovmen ve aynı zamanda oyuncu olan Eser Yenenler eğlenceli sunumuyla sunuyor. Uzun süredir tanıtımları devam eden Şöhret Kafası yarışmacıları kimler? İsimler, yaşları ve meslekleri ne? Yarışmanın konsepti nasıl gibi birden çok soru izleyiciler tarafından araştırılıyor.

Açılsın kapılar, yansın ışıklar, tutulsun nefesler  sloganıyla duyurulan Kanal D’nin yeni  programındada eğlence rekabet hiç bitmeyecek.  Aylar öncesinden tanıtılan Şöhret Kafası yarışmasına Kanal D’nin resmi internet sitesine girip başvuru formunda yer alan, fotoğraf, kişisel bilgileriniz, nasıl bir karaktere sahip olduğunu, nerede yaşadığınızı, neden bu programa katılmak istiyorsunuz gibi çeşitli sorulara cevap vererek başvurabilirsiniz.

Eser Yenerler daha önce de bir yarışma programının sunuculuğunu üstlenmiş ve başarıyla yerine getirmişti. Şimdilerde bambaşka bir konsepte ve formatta yeni bir program için kamera karşısına geçiyor.

Şöhret Kafası yarışmacıları  kısmen elimize ulaştı. Şöhret Kafası programının detayları ve yarışmacılarını önümüzde ki günlerde tamamlanacak. Ve ilk olarak haberimizde yer vereceğiz. Yarışma hakkında detaylar kısa süre içerisinde sayfamızda olacak bizi takipte kalın.

Şöhret Kafası özellikle yaz aylarında herkesin keyifle izleyeceği eğlence dolu bir program.

Etiketler: şöhret kafası yarışmacıları şöhret kafası yarışmacıları kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL