Şöhret Kafası Yarışması Nasıl Başvurulur? Katılım Şartları Talep Formu

Şöhret Kafası Yarışması Nasıl Başvurulur? Katılım Şartları Talep Formu

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D 2018 yaz sezonuna damga vuracak yepyeni bir yarışma ile ekranların karşısına gelmeye hazırlanıyor. Tüm hazırlıkları biten yarışma 9 Temmuz Pazartesi akşamı ilk bölümü ile ekranlara gelecek. Şöhret kafası yarışması birbirinden eğlenceli görüntülere sahne olacak kareleri ile Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşacak. Peki Şöhret kafası yarışmasına nasıl başvurulur Şöhret kafası yarışması başvuru formu nereden nasıl ulaşılabilir haberimizde.

Kanal D’de başlayacak olan Şöhret kafası yarışması sunucusu Eser Yenenler olacak. Açılsın Kapılar Yansın Aşıklar tutulsun nefesler o geliyor eğlence ve rekabete yeni bir soluk katmaya geliyor. Şöhret kafası 9 Temmuz Pazartesi günü ekranlarda olmak için geri sayıma başladı .

Bir tarafta ışıkların, bir değişik hareketlerin farklı  bir şeylerin olduğu enfes bir yarışma. Bu neyin kafası merak edenler için Şöhret Kafası geliyor. Bu programda herkes kafasına göre hareket ediyor Eser Yenenler’in sunduğu Şöhret kafası 9 Temmuz Pazartesi saat 20 de Kanal D’de sizlerle olacak.

 

Etiketler: şöhret kafası sunucu eser yenenler kim şöhret kafası yarışması başvuru formu Şöhret Kafası Yarışması başvuru şartları şöhret kafası yarısşması tanıtım fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL