Sol Yanım Oyuncu Kadrosu, Karakter Analizi! **Tam Liste

Sol Yanım Oyuncu Kadrosu, Karakter Analizi! **Tam Liste

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Sol Yanım oyuncu kadrosu tamamlandı ne dizinin çekimleri başladı. Sol Yanım dizisi oyuncuları kimdir, karakterleri ve tüm detayları yazımızda.

Sol Yanım Oyuncu Kadrosu

Sol Yanım oyuncu kadrosu genel anlamda genç oyunculardan oluşmaktadır. Tabii genç oyuncuları usta isimlerin de eşlik ettiği görülmektedir. Sol Yanım dizisi başrol oyuncuları Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli ve Cansel Elçin’dir. Genelde genç kuşaktan oluşan Sol Yanım dizisi oyuncuları hangi karakterleri canlandıracak?

Sol Yanım Oyuncuları Kim Kimdir?

Star TV’de yayınlanacak olan Sol Yanım dizisi tek başına hayatta kalma mücadelesi veren Serra ile zengin Kutlusoy ailesinin uçarı veliahtı Selim’in karşılaşması ve sonrasında yaşanan olayları konu edinmektedir. İşte Sol Yanım dizisi karakterleri, kim kimdir?

Sol Yanım Dizisi Serra (Özge Yağız) Kimdir?

Dizide Serra karakterini canlandıran Özge Yağız en son kanal 7’de yayınlanan yemin dizisinde oynamıştı. 1997 İstanbul doğumlu olan Özge Yağız Başkent üniversitesi iletişim bilimleri akademisi nden mezun olmuştur. ilk televizyon deneyimini trt1’de oynayan adını Sen koy dizisi ile yapmıştır. Özge Yağız 169 santimetre boyunda olup 52 kilo ağırlığındadır. Güzel oyuncu Koç burcudur.

Sol Yanım Dizisi Selim (Tolga Mendi) Kimdir?

Tolga mendi Star TV’nin yeni dizisi sol yanında Selim karakterini canlandırmaktadır. Tolga mendi 1993 yılında İzmir’de doğmuştur. 186 santimetre boyunda olan yakışıklı oyuncu Çukurova üniversitesi mühendislik ve mimarlık fakültesinden mezun olmuştur. İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında Acı Aşk isimli dizi ile yapmıştır.

Sol Yanım Dizisi Cemre Baysel Kimdir?

Sol Yanım Dizisi Emre Bey Kimdir?

Sol Yanım Dizisi Defne Samyeli Kimdir?

Sol Yanım Dizisi Cansel Elçin Kimdir?

Etiketler: Sol Yanım Oyuncu Kadrosu Sol Yanım Oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL