Songül Öden’in Sevgilisi Arman Bıçakçı Kimdir?

Songül Öden’in Sevgilisi Arman Bıçakçı Kimdir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Genel iş hayatı ile gündeme gelen Songül Öden hakkında yeni bilgiler internete düşmeye başladı. tv100’de yayınlanan Duymadık Demeyin programında güzel oyuncu Songül Öden’in yeni aşkı duyuruldu. Ünlü oyuncu mücevher tasarımcısı Sevan Bıçakçı’nın yeğeni Arman Bıçakçı ile aşk yaşıyor muş. Peki Arman Bıçakçı kimdir? Yaşı, işi, nereli?

Bir dönem Kerem Alışık ile 8 yıl beraberlik yaşayan ve tam evlenecekken ilişkisini bitiren Songül Öden uzun zamandır sadece işi ile gündeme geliyordu. Umutsuz Ev Kadınları ve Gümüş gibi dizilerde rol alan ve en son Bir Aile Hikayesi dizisinde oynayan güzel oyuncu şimdi aşk dedikoduları ile gündeme geldi. Güzel oyuncunun yeni aşkı Arman Bıçakçı kimdir?

Arman Bıçakçı kimdir?

Erman Bıçakçı Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 2003 yılı mezunudur. 2005 yılından beri Sevan Bıçakçı Mücevher’de yönetici olarak çalışmaktadır. İngilizce bilen Erman Bıçakçı Songül Öden’le iki yıl önce bir tiyatro oyununda tanışmış. Magazinel yanı olmayan Bıçakçı hakkında çok fazla bilgi bulunmamakta.

Songül Öden ve Arman Bıçakçı aşkı gizli saklı bir şekilde yürüyordu. Ancak Duymadık Demeyin programında saklanan aşk ortaya çıktı. Çiftin bu haberlerden sonra ne yapacağı merak ediliyor. Aşklarını dolu dolu yaşayacaklar mı yoksa iddiaları yalanlayacaklar mı?

Etiketler: arman bıçakçı kimdir songül öden sevgilisi kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL