Survivor 2020 Acun Yasin’e Neden Kızdı? Yasin Evrime Neden Hakaret Etti?

Survivor 2020 Acun Yasin’e Neden Kızdı? Yasin Evrime Neden Hakaret Etti?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Survivor

Survivor 2020 Acun Yasin’e Neden Kızdı? Yasin Evrime Neden Hakaret Etti? Acun’dan Sert Bir Uyarı Geldi. Tv8 ekranlarının reyting rekortmeni yarışması Survivor haftanın yedi günü yayınlanmaya devam ediyor.

Dominik’te çekimleri devam eden Survivor renkli yarışmacıları ile dikkat çekiyor. Her yarışmacının sevenleri ayrı ayrı fan grupları oluşturup sevdiği yarışmacılara sosyal medya platformunda destek veriyor. Survivor 2020 yarışmasında izleyicinin severek takip ettiği yarışmacılarından bir tanesi de ilginç tarzı ve konuşmalarıyla Gönüllüler Takımı’ndan Yasin Obuz.

1988 Diyarbakır doğumlu Yasin çocukluğundan bu yana spor yapıyor. Amatör ve profesyonel olarak futbol oynamıştır. 20 Ülke gezen ve mutfağa merak saran Yasin gittiği Ülkelerin mutfak kültürünü gözlemlemiştir. Geçen sezon yine Tv8’de yayınlanan Masterchef’ katılan Yasin Obuz orda dikkat çeken kişiliğiyle öne çıkınca Survivor 2020’ye seçildi.

Bizler Yasin’i cümlelerinin sonunda “Bum” vurgusu yapışıyla da tanıyoruz. Peki, son bölümde Acun Yasin’e neden kızdı? Survivor 2020’de Gönüllüler takımında haftalardır ter döken Yasin, zorlu parkurlardaki heyecan ve yarışma hırsıyla da dikkat çekiyor.

Yarışmaları kaybettiğinde biranda gerilen Yasin fevri çıkışlar yapabiliyor. Yarışma kazandığında ise büyük bir coşkuya bürünüyor. Yasin’in adada ve takım arkadaşları içinde en çok diyaloga girdiği isim ise Evrim.

Yasin “adanın dedikoducusu” olarak nitelendirdiği adayı karıştırdığını düşündüğü Evrim’e her fırsatta laf sokmayı ihmal etmiyor. Yine zorlu parkurlardan birinde Yasin çok sinirlendi ve yorum yapan Evrim’e “sen sus, sus ya konuşma ” diye bağırdı. Bu olaya şahit olan Acun Ilıcalı “Ne oluyor Yasin? Nasıl konuşuyorsun sen öyle? Seni uyarayım, bak senin Evrim ile olan konuşma tarzından hiç hoşlanmıyorum haberin olsun” diye Yasin’e sert çıktı.

Yasin ise “oyun heyecanından ağzımdan çıktı, konuşma tarzımdan yanlış anlaşıldı” diye kendini savunurken. Acun, ” hayır olmaz bağıramazsın sen yarışmacılara. Sinirliysen git taşa bağır, ağaca bağır” diyerek Yasin’e sert bir şekilde resti çekti.

Etiketler: survivor acun yasin'e neden kızdı yasin evrim'e neden hakaret etti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL