Sorvivor 2020 Parviz Ayrılacak mı? Parvize Kumpas mı Kuruldu?

Sorvivor 2020 Parviz Ayrılacak mı? Parvize Kumpas mı Kuruldu?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Survivor

Sorvivor 2020 Parviz’ e kumpas mı kuruldu? Sorvivor’a Parviz mi veda edecek?Ada konseyinde neler yaşandı.Sorvivor 2020 Parviz Ayrilacak mi? Parvize Kumpas mi Kuruldu?

Tv8 in fenomen yarışmalarından Sorvivor yayınlanan son bölümü ada konseyi ile geceye damga vurdu. İzleciyi nefesini tutmuş oylamadan ne çıkacağına kitlenmisken yarışmacılar ve izleyiciler büyük bir şok yaşadı. Parviz’i kim, neden harcadı? Parviz’e kimler kumpas kurdu.

Ünlüler takımı eleme oylaması yaptı ve hic beklenmedik bir sonuç çıktı. Ünlüler takımından dört kişi elenmek üzere parkurlarda ve yarışmada pekte kendini gösteremeyen, takıma sonradan katılan Ezgi’nin ismini verirken, diğer bir dört kisi ise supriz bir şekilde yarışmada performanslarıyla göz dolduran güçlü isim Parviz’in adını verdi. Sorvivor 2020 Parviz Ayrilacak mi? Parviz gidecek mi?

Parviz hayallerine veda mı edecek?

Ada konseyinden çıkan sonuca göre ilk eleme adayı olarak Parviz ve Ezgi gösterildi. Herkesi şaşırtan ise Parviz güçlü bir yarışmacıyken neden gitme adayı gösterilip, potaya koyulduğu. Bir kısım Parviz’e kumpas kurulduğunu yarışmacı arkadaşlarının onu harcadığını düşünürken, bir kısımda Ezgi’nin gitmesini istemeyen kızların Parviz’i yazdığını, Parviz’i kızların yediği konuşuluyor.

Sence adaya kim veda edecek? Arkadaşları tarafından haksız yere potaya konulan Parviz mi? Yoksa Ezgi mi? Parviz’e haksızlık yapıldığını düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Survivor 2020 Parviz Kimdir?

Peki survivor 2020 Parviz Kimdir? Parviz Abdullayev 5 Ocak 1986 Azerbaycan doğumlu bir dövüşçüdür. 2011 yılından bu yana “Cobra Kickboks Kulübüne” liderlik ediyor. Evli ve iki çocuk babası olan Parviz Azerbaycan’ da yılın ilk 10 sporcusundan biri ilan edilmistir. Gabala Spor Kulübünü temsil etmektedir.

Etiketler: Survivor parviz adaya veda edecek mi Survivor parviz ayriliyor mu Survivor parviz gidecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL