Sosyete Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu?

Sosyete Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D ekranlarında Ocak ayında başlaması beklenen dizi Sosyete Gülse Birsel’in imzasını taşıyor. BKM’nin yapımcılığını üstleneceği dizi aile ilişkileri üzerinde dururken komedi tarzında olacak. Gülse Birsel dizi ile ilgili daha önce Oylum Talu ile Kadıköy’de bir söyleşi gerçekleştirmiş ve dizi hakkında bilgiler vermişti. Dizide rol alcak oyunculara kadar her şeyi söyleyen Gülse Birsel dizinin ismi hakkında bilgi vermemişti. Dizinin ismi hakkında bilgiyi ise Birsen Altun’daş Twitter hesabından verdi.

Gülse Birsel’in Sosyete dizisine Ecem Uzun’un dahil olduğunu söyledi. Ancak isim konusunda ben kararsızım zira son dönemlerde özellikle Kanal D ‘de yayınlanacak dizilerin ismi dizinin fragmanı yayınlanınca kesinleşiyor. Daha önce Sarı Melekler ismindeki dizi Dostlar Durağı olarak değiştirilmişti. Bu doğrultuda haber yapan dizi otoriteleri fragman yayınlandığında şok olmuştu. Dizinin ismi fragmanda Dostlar Mahallesi olarak görüldü. Sosyete dizisinin de ismi hakkında son bilgi dizinin fragmanından sonra yayınlanacak. Bizler yinede dizide rol alacak oyuncu kadrosu hakkında bilgi verelim.

Sosyete Dizisi Oyuncu Kadrosu

Çağlar Çorumlu Kimdir?

1977 yılında Amasya Merzifon’da dünyaya gelmiştir. Annesi ve babası öğretmendir. 1994 yılında Merzifon Lisesinden mezun oldu. Oyuncu Eskişehir’de Turizm ve Otelcilik okurken oyunculuk yeteneğinin keşfedilmesinden sonra MSM ACTOR STUDIO’da tiyatro eğitimleri aldı. Kendini geliştiren oyuncu bir çok tiyatro oyununda yer aldı. Sinema filmlerinde de rol alan oyuncu Prenses’in Uykusu adlı filmde rol alarak izleyicinin beğenisini kazandı. Oyuncu uzun süredir Show Tv ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show’da yer alıyordu.

[mavitext]Servet Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu ? Tıklayınız![/mavitext]

Sarp Apak Kimdir?

1981 yılında Diyarbakır’da dünyaya gelen oyuncu babasının işi nedeniyle uzun süre Diyarbakır’da kaldı. Oyuncu Bursa’ya taşındı. Eğitimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünü bitirdi. Oyuncu BKM’de yer aldı. Organize İşler’de rol alan oyuncu Karışık Kaset, Yaktın Beni gibi projelerde yer aldı.

 

Cengiz Bozkurt Kimdir?

1965 yılında Nevşehir’de dünyaya geldi. ODTÜ Fizik’te okudu. Okul’un yarısında tiyatroya yöneldi ve oyuncu olmaya karar verdi. Okulda İngilizce öğretmeni ile evlenip İngiltere’ye gitti. 14 yıl boyunca İngiltere’de değişik işlerde çalıştı. Türkiye’ye dönen oyuncu burada bir çok tiyatro oyununda yer aldı. Küçük Esnaf, Görünen Adam ve Mutluluk Zamanı rol aldığı projelerdir.

Bartu Küçükçağlayan Kimdir?

1983 yılında Eskişehir’de dünyaya geldi. Eskişehir’de Üç Korner Bir Penaltı adlı müzik grubunda solistlik yaptı. 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nı kazandı. 2002 yılında Yıldız Kenter Tiyatrosunda oynadı. Oyuncunun tiyatro ve film projelerinden 13 civarında ödülü bulunmaktadır. Yalan Dünya adlı dizide rol aldı.

Ecem Uzun Kimdir?

1992 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümünde okudu. Oyuncunun 4 adet ödülü bulunmaktadır. Aliye, Aşk Yalanı Sever, Koca Dünya gibi gibi projelerde yer aldı.

Sosyete Dizisi Fragmanı!

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: sosyete dizisi konusu sosyete dizisi oyuncu kadrosu sosyete dizisi oyuncuları


Yorum yaz