Sosyetik Ev Kadınları Program Formatı? Yarışmacıları Kim Kimdir? Çekim Yeri?

Sosyetik Ev Kadınları Program Formatı? Yarışmacıları Kim Kimdir? Çekim Yeri?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D ekranlarında FORMED Yapım’ın hazırladığı reality Show programı Sosyetik Ev Kadınları 5 Şubat’da ekranlarda olması bekleniyor. Türkiye’nin en sosyetik 5 kadınının hayatlarını tüm gerçekliği ile izleyici ile paylaşacağı program hafta içi her gün izleyici ile buluşacak. Peki Sosyetik Ev Kadınları’nda yarışacak olan 5 kadın yarışmacı kim? Tüm bilgiler yazımızda.

Sosyetik Ev Kadınları Program Formatı? Yarışmacıları Kim Kimdir?

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Sosyetik Ev Kadınları yarışma programının ilk bölüm çekimleri İstanbul Jigger Roof Bar’da yapıldı. Yarışmada yarışacak olan kadın yarışmacılar arasında Neslihan Kozanoğlu, Günsel Ülkü, Esra Tekgöz, Ezgi Dargi, Elif Sağlam Yürek yer alıyor.

Neslihan Kozanoğlu Kimdir?

İş dünyasının tanınmış başarılı isimlerinden Ahmet Kozanoğlu’nun eşi olan Neslihan Kozanoğlu’nun oğlunun çiftliği bulunmaktadır. Bu çiftlikte organik tarım ile de uğraşan Neslihan Kozanoğlu cemiyet hayatında tanınmış isimlerden birisidir. Sık sık sosyal projeler ile adından söz ettiren başarılı isim yeni yarışma ile ekranlarda olacak.

[mavitext]Yemekteyiz Dış Ses Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Günsel Ülkü Kimdir?

Ödüllü iş kadını ve moda tasarımcısı olan Günsel Ülkü, Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Plates yapan yarışmacı spor ile ilgilenmektedir. Yeni tasarımları ile 2018’de de dikkatleri üzerine çeken yarışmacı Sosyetik Ev Kadınları programı ile izleyenlerle buluşacak.

[kirmizitext]Alışveriş Melekleri Yarışma Formatı İçin Tıklayınız![/kirmizitext]

Esra Tekgöz Kızıltaş Kimdir?

Gaia Cadde Güzellik Merkezi kurucusu olan yarışmacı daha önce 13 yıl Matematik Öğretmenliği yapmıştır. 2 çocuğu olan yarışmacı çocukları için verdiği aradan sonra farklı bir meslekte hayatına devam etmiştir.

[pembetext]Stil Avcıları Yarışma Formatı İçin Tıklayınız![/pembetext]

Ezgi Dargı Kimdir?

Hem bir anne hemde çocuklarının üzerine titreyen bir anne olan Ezgi Dargı, Balarin, Dansçı, Sporcu ve Tv oyuncusudur. En İyi Davet Organizasyon Firması  Ödülü alan yarışmacı iddialı yarışmacılardan birisi olacak.

Elif Sağlamyürek Kimdir?

Kimseden sözünü esirgemeyen aşk kadını olan Elif Sağlamyürek ise yarışmanın en iddialı isimlerinden birisidir. Denizi, doğayı ve sporu seven yarışmacı cemiyet hayatının gerçeklerini izleyici ile paylaşacak.

[saritext]Survivor Ünlüler Gönüllüler Kadrosu İçin Tıklayınız![/saritext]

Sosyetik Ev Kadınları Fragmanı

Etiketler: sosyetik ev kadınları elif sağlamyürek kimdir sosyetik ev kadınları esra tekgöz kızıltaş kimdir sosyetik ev kadınları ezgi dargı kimdir sosyetik ev kadınları günsel ülkü kimdir sosyetik ev kadınları nasıl bir program sosyetik ev kadınları nerede çekiliyor sosyetik ev kadınları neslihan kozanoğlu kimdir sosyetik ev kadınları yarışma formatı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL