Söz 1 Ocak Yeni Bölüm Neden Gösterilmiyor? Neden Yok? Ne Zaman Yayınlanacak?

Söz 1 Ocak Yeni Bölüm Neden Gösterilmiyor? Neden Yok? Ne Zaman Yayınlanacak?

Yazar: Emre söz

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Söz’den izleyicilerini üzen bir haber geldi. İzleyiciler 1 Ocak Pazartesi televizyonlarını açtıklarında ekranlarda olması gereken dizi Söz’ü bulamayınca şok oldular ve Söz neden gösterilmiyor, neden yok, ne zaman yayınlanacak gibi soruları sormaya başladılar. Peki Söz dizisi neden yok? Ne zaman yayınlanacak? Yazımızda.

Söz 1 Ocak Neden Gösterilmiyor? Neden Yok? Ne Zaman Yayınlanacak?

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Söz 1 Ocak 28. bölümü ile ekranlarda olması gerekirken dizi 1 ocak pazartesi ekranlara gelmedi. Söz dizisi izleyicilerini şok eden gelişme neler oluyor dedirtti. Söz neden yok? Final mi yaptı? Ne oldu? gibi soruların ardı arkası kesilmezken dizinin neden yayınlanmadığını araştırdık. Söz dahil bir çok dizi yeni yılın ilk haftası yayınlanmıyor. Bunun nedeni ise dizilerin reklam antlaşmalarının yenilenmesi olarak gösterildi.

Her sene başında diziler yeni bölümlerini yayınlamıyorlar. Reklam anlaşmalarının tekrar gözden geçirilmesi vb. durumlar dizilerin ara vermesine neden oluyor. Bu durum izleyiciyi üzsede yapacak bir şey yok. Ancak Söz severleri rahatlatan gelişme ise dizinin tekrar bölüm saat 22.00’de ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünün ise haftaya 7 Ocak’ta ekranlarda olması bekleniyor.

[pembetext]Babamın Günahları Dizisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/pembetext]

Söz dizisi son bölümde Yavuz’un babasının Agah olduğu ortaya çıkmıştı. Yavuz Agah’ı sıkıştırmıştır. Ancak Agah Yavuz ile ilgili öyle şeyler söylemektedir ki bu bilgiler ancak babasının bileceği bilgilerdir. Hatta annesinin söylediği türküyü bile bilen Agah kimdir gibi sorular kafasında dolanırken Agah Yavuz’a babası olduğunu açıklar. Yavuz bu sözlerle bir anlık dalgınlık yaşarken Agah Yavuz’u bıçaklar ve Yavuz yaralanır. Yeni bölüm fragmanında ise Yavuz yaralı olarak kurtulurken Ankara’dan gelen yazı ile görevden uzaklaştırılır. Yavuz görevine geri dönebilecek mi?

[mavitext]Jet Sosyete Dizisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Söz 28. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: söz 1 ocak neden gösterilmiyor söz 1 ocak neden yok söz yeni bölüm ne zaman yayınlanacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL