Söz 21. Bölüm Ateş (Eren Vurdem) Öldü mü? Diziden mi Çıktı?

Söz 21. Bölüm Ateş (Eren Vurdem) Öldü mü? Diziden mi Çıktı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Star Tv ekranlarında Pazartesi günleri yayınlanan dizi Söz’de heyecan devam ediyor. Dizinin 21. Bölümünde Ateş mi Yarbay mı vuruldu merak edilirken Ateş kendisini Yarbay’ın önüne atar ve vurulur. Peki Ateş ölecek mi? Ateş karakterini canlandıran oyuncu Eren Vurdem diziden çıkıyor mu?

Söz 21. Bölüm Ateş (Eren Vurdem) Öldü mü? Diziden mi Çıktı?

Söz dizisinde Yavuz Tim’i kurtarmak için restorana gider, telefonda duyduğu silah sesiyle irkilir. Çolak ise amacına ulaştığını zannederek restorandan ayrılmak ister. Kaçması o kadar kolay olmayacaktır. Ahmet Kartal’ın kaçırılmasıyla büyük bir şok yaşayan Fatma, Bahar ve Güler’in desteğiyle ayakta durmaya çalışırken, kendine gelen Eylem ise terörist kadını yakalamak üzere gider.

Çolak’ın giderek kontrolsüz bir hale gelmesi Agah için sorun olmaya başlamıştır. Nihai bir çözüm amacıyla Çolak’ı ziyaret eder ancak bu kez ipler Agah’ın elinde değildir. Ahmet Kartal’ı bulmak için kadının izini süren Tim, uzun bir takibe girer. Hafız’ı çok zor bir sınav beklemektedir.

[mavitext]İnsanlık Suçu Dizisi Konusu Kimler Oynuyor? Tıklayınız![/mavitext]

Bu arada tüm tim bir buzhanede esir haldedir. Çolak bir ara Yavuz’dan vurması için isim ister. Yavuz komutanın ismini verir. Komutana ateş eden Çolak’ın kurşununun önüne Ateş atlar ve vurulur. Ateş karakterini canlandıran oyuncu Eren Vurdem dizide ölecek mi yoksa diziye devam edecek mi bunu ilerleyen bölümlerde göreceğiz. Ancak şuana kadar diziden çıktığına dair bir bilgi ulaşmadı.

Söz 21. Bölüm Ateş Vuruluyor!

Etiketler: söz dizisi ateş kurtulabilecek mi söz dizisi ateş öldü mü söz dizisi ateş ölecek mi söz dizisi eren vurdem diziden çıkıyor mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL