Söz 22. Bölüm Özeti 13 Kasım Fragmanı

Söz 22. Bölüm Özeti 13 Kasım Fragmanı

Yazar: Emre söz

Star Tv ekranlarında Pazartesi günleri yayınlanan dizi Söz 21. bölüm ile nefesleri keserken dizinin 22. bölüm özeti ve 13 Kasım fragmanı da merak konusu oldu. Dizinin 22. bölüm özetini ve 13 Kasım fragmanı hakkında bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Söz 22. Bölüm Özeti 13 Kasım Fragmanı

Söz dizisinde 21. bölüm nefesleri kesti. Çolak giderek kontrolsüz hale geldi. Timi kurtarmak için restorana giden Yavuz telefonda duyduğu ses ile irkilir. Bu ses silah sesidir. Çolak kendisine bir isim vermesini söyler ve Yavuz bir isim verir. Çolak tetiğe basar. Çolak amacına ulaştığını düşünerek restorandan ayrılmayının hazırlıklarını yapar fakat kaçmak hiç kolay olmayacaktır.

[mavitext]Yuvamdaki Düşman Dizisi? Tıklayınız![/mavitext]

 

Ahmet Kartal’ın kaçırılmasıyla büyük bir şok yaşayan Fatma, Bahar ve Güler’in desteğiyle ayakta durmaya çalışırken, kendine gelen Eylem, terörist kadını yakalamak üzere peşine düşer.Çolak’ın giderek kontrolsüz bir hale gelmesi Agah için sorun olmaya başlamıştır. Nihai bir çözüm amacıyla Çolak’ı ziyaret eder ancak bu kez ipler Agah’ın elinde değildir.Ahmet Kartal’ı bulmak için kadının izini süren Tim, uzun bir takibe girer. Hafız’ı çok zor bir sınav beklemektedir.

Tüm bu olaylar devam ederken Ahmet Kartal bulunacak mı? Çolak kontröl altına alınıp etkisiz hale getirilebilecek mi? Eylem kadın teröristi yakalabilecek mi? Yavuz bir an olsun huzura erecek mi? Tüm bu soruların cevabını ilerleyen bölümlerde göreceğiz.

Söz 13 Kasım Fragmanı!

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: söz 13 kasım fragmanı söz 22. bölüm fragmanı söz 22. bölüm özeti söz 22. bölümde neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL