Söz 62.Bölüm Fragmanı Özeti İpuçları 3 Aralık Neler Olacak

Söz 62.Bölüm Fragmanı Özeti İpuçları 3 Aralık Neler Olacak

Yazar: Emre Dizi Haberleri söz

Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Eren Vurdem, Nihat Altınkaya, Burak Sevinç, Meriç Aral ve Deniz Baysal gibi başarılı isimlerin yer aldığı Söz dizisi 61. bölümüyle izleyenlere nefes kesen dakikalar yaşattı. Dizi biter bitmez haftaya neler olacak sorusu araştırılmaya başladı. Söz dizisi 62. bölüm fragmanı özeti ve ip uçlarını sizlerle paylaşacağız. 

Dizinin son bölümünde Yavuz komiser yine kendisine kurulan bir pusudan yaralı olarak kurtuldu. Fakat Tim, silah arkadaşları Aşık’ı kurtarmak için gittikleri operasyonda uğradıkları saldırı sonucunda ölümle burun buruna geldiler.

Hain saldıran ağır yaralı olarak çıkan Yavuz tedavi altındayken, kardeşleri de sınır dışında yine ağır bir ölüm kalım mücadelesi verirler.

Bombanın etkisiyle savrulan aracın altında kalan Aşık’ı kurtarmak isteyen ekip arkadaşları, bu sefer de teröristlerin saldırısına uğrar. Ve bu saldırıyı püskürtüp üs bölgesini korumak için kardeşleriyle birlikte  kendi canlarını gözlerini kırpmadan feda edeceklerdir.

Artık terör örgütünün bütün organizasyonlarından sorumlu hale gelen Dragan örgütün yönetimine katılmadan önce son hamle yaparak Erdem’e gönderdiği bombalı paketle Erdem komutana büyük bir acı yaşatacaktır. Dragan terör örgütünü daha organize bir hale getirip üs bölgesi baskını için pür dikkat hazırlarken, Sami’nin emriyle Tarık yarım bıraktığı işi bitirmek için Yavuz’un peşindedir.

En başından Yavuz’un en büyük destekçisi olan Derya onları engellemek için hamle yapsa da Tarık ve adamları ölümle burun buruna olan Yavuz’u çaresiz yakalar. Tim Yavuz ve Erdem Komutan ilk kez bu kadar zor durumdadır.

Söz dizisi 62. bölümde neler olacak konusuna gelince bu ağır darbeden bir kişi şehit olacak. Nazlı ve Güler’in hayatta kalıp kalmayacakları ise belirsiz. Konuyla ilgili net bilgileri en kısa zamanda haberimizde paylaşacağız.

Söz dizisi 62. Bölüm Fragmanı 

Etiketler: söz dizisi 3 aralık neler olacak söz dizisi 62. bölüm fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL