Söz Dizisi 26 Kasım Pazartesi Özeti! Söz 60. Bölüm Neler Olacak?

Söz Dizisi 26 Kasım Pazartesi Özeti! Söz 60. Bölüm Neler Olacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Ekranların asker konulu dizileri arasında en sevilen projelerinden Söz dizisi 60. bölümüyle yine izleyenleri ekrana kilitleyecek. Çukur dizisi ile her hafta zirve savaşı veren Söz dizisi 26 Kasım pazartesi neler yaşanacak sorusu şimdiden izleyenler tarafından araştırılmaya başladı. Söz dizisi 26 kasım 60. bölüm neler olacak? 

Söz dizisi yeni bölümde yine yer yerinden oynayacak. Yavuz Komutan ölecek mi sorusu yine izleyenlerin en çok merak ettiği konu olacak. Dizinin son bölümünde neler yaşandığını hatırlayalım. Dragan Savcı Derya’ya hain bir plan kurmuştur. Derya kurulan bu tehlikeli pusunun farkına varan Yavuz komutan Derya’nın hayatını kurtarmak için peşlerine düşer.  Yavuz komutan Dragan’a engel olmak için ne kadar çabalasa da Dragan istediğini elde etse de etmese de Derya’yı öldürmek için çoktan kurduğu planı çoktan devreye sokmuştur.

Sonunda aşık olduğunu kendine itiraf eden Keşanlı ise Melisa’yı korumak isterken saldırıya uğramış hem fiziksel hem de kalben derin bir yara açılmıştır. Fiziksel yaralarını sarmakta zorlanmayan Keşanlı’nın kalbinde açılan yara yine arkadaşlarının desteğiyle kapanacaktır.

Dragan ise örgütten intikamını almak için ne gerekiyorsa yapar. Önce ortalığı kana bulayacak sonra da Sami’yle ortak olup kanlı örgütün yeniden yükselmesi için var gücüyle çalışmak için kolları sıvayacaktır. Başından beri tek amacı örgütü yıkarak ülkeyi parçalara ayırmak olan Dragan bunun için her türlü fedakarlığı yapmaya ve binlerce kişinin kanını dökmeye hazırdır.

Bu kanlı örgütün ilk saldırısı Türkiye’nin sınır dışındaki en önemli ve kilit noktalardan birinde oluşturduğu askeri üstür. Yavuz komutan  bu bilgiye ulaştığında Tim örgütün bu saldırısını püskürtmek için derhal harekete geçer.

Fakat kanlı örgütün hazırladığı tuzağı yerle bir etmek için harekete geçen tim yine zorlu bir  imtihan verecektir.

Etiketler: söz dizisi 26 kasım neler olacak söz dizisi 60. bölüm neler olacak söz dizisi yavuz ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL