Söz Dizisi 3. Sezon Finalinde Kimler Öldü? Diziden Kimler Ayrıldı?

Söz Dizisi 3. Sezon Finalinde Kimler Öldü? Diziden Kimler Ayrıldı?

Yazar: Emre söz

Türkiye’nin en iyi asker dizisi olarak bilinen Söz, 27 Mayıs pazartesi günü sezon finali ile ekranlar geldi. Şok bir bölümle ekranlara gelen Söz dizisi 84. Bölümü ile sezon finali yaptı. Sezon finalinde Çolak’ın geri döndüğü ve tüm timi kurşuna dizdiği görüldü. Tim’den kimler öldü, diziden kimler ayrıldı?

Söz dizisinin 2019 sezon finali bölümünde teröristler ses getirecek bir çatışmanın fitili ateşleyeceklerdir. Askerlerimiz ise terör unsurları ile burun buruna büyük bir çatışma hazırlığında olan terör unsurları kahraman askerlerimizle burun buruna bir çatışma yaşayacaklardır.Tabi Tim’in görevi bu çatışmanın az kayıpla atlatılmasıdır.

İki hedeften ilki örgütün liderlerini ortadan kaldırmaktır ve çatışmanın yürütüldüğü ana karargahı yok etmektir. Diğer hedef ise terör unsurlarının mühimmat depolarını ortadan kaldırmaktır. Ana amaç elbette Dost’un öldürülmesdir.

Söz Dizisi 3. Sezon Finalinde Kimler Öldü?

“Bi Dost” hayatta kaldığı sürece ülke diken üstünde duracak ve her an çatışma fedakar askerlerimizin karşısına çıkacaktır. Yavuz ve Tim’in ana hedefi Dostu ortadan kaldırmaktır. Tabi Tim’i beklen asıl soru ise ezeli düşman Çolak’ın geri dönmesidir. Çolak geri dönmüştür ve tüm Tim’i yakalar. Yavus ve Tim’i kurşuna dizen Çolak izleyicilerde şok etkisi yapmıştır. Yavuz öldü mü, Tim öldü mü, diziden kimler öldü, kimler diziden ayrıldı gibi sorular sosyal medyada sorulmaya başlandı.

Söz dizisinin sezon finali sahnesinde, 84. Bölümde bazı isimlerin öleceği bilgisi tarafımıza ulaştı. Söz dizisinde 3 sezon 84. Bölüm sezon finalinde bazı isimler ölerek diziden ayrılacak. Bu isimleri kimler olacak? Söz’de 4. Sezonda ayrılacak olan oyuncuların tam listesini sitemizden sizlerle paylaşacağız.

Etiketler: Söz Dizisi 3. Sezon Finali Diziden Kimler Ayrıldı? Söz Dizisi 3. Sezon Finalinde Kimler Öldü?


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL