Söz Dizisi 3. Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak ? 2018-2019 Yayın Tarihi Ne Zaman?

Yazar: Emre Dizi Haberleri söz

TIMS&B yapım’ın üstlendiği Timur Savci ve Burak Sağyaşar’ın yapımcılığını devam ettirdigi başarılı dizi Sezon finaline kısa bir süre kalması ile heyecan doruğa ulaştı.  Yönetmenligi Yağız Alp Akaydın, senaryosu ise  Ethem Özışık üstleniyor. Star Tv ekranlarının başarılı yapımlarından “Söz” dizisi 2 Sezon boyunca reyting başarısı sağladığını kanıtlamış. Söz dizisi 3. sezon ne zaman başlayacak? 2018-2019 yayın tarihi ne?

İzleyici tarafından büyük beğeni toplayan dizi 3. Sezona devam etmeye hazır. Söz dizisi 11 haziran pazartesi günü 50. Bölümü ile sezon finali yapacak . Tim Sezon finalinde neler yasayacak, bizleri neler bekliyor.?Hep birlikte sezon finali ile göreceğiz. Mehmetçiklerimizin zorlu ve başarılı sürecini gösteren, Türk Askerinin korkusuz yüreklerini ve azimlerini kanıtladığı Söz dizisinde Şanlı Bayrağımızın adı altında bizlere tekrar göstermiş. Bir kez daha kanıtlamış oldular.

Söz Dizisi 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

Başarlı dizi 3. Sezona devam etme kararını kesinleştirmis. Anlaşma sağlanmıştır. Söz dizisi 3. Sezon 2018-2019 dönemin de 10 Eylül Pazartesi günü başlayacağını düşünüyoruz . Son anda bir değişiklik olmazsa Eylül aynının 2. Haftası dizi ekranlarda 3. Sezon olarak devam edecek.

Tolga Sarıtaş, Mehmet Özgür, Aybüke Pusat, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz ve Doğukan Polat’ın başrollerini paylaştığı dizi başarılı isimleri ağırlamaktadır.  Kadrosunda başarılı isimlerin yer aldığı projede bir dahaki sezona hangi oyuncuların devam edip edilmeyeceği şuan için bilinmiyor . Bilgi aldığımız biz de sizlere bilgilerimizi sunacağız.

Etiketler: söz dizisi 3. sezon ne zaman başlayacak söz dizisi yeni sezon yayın tarihi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL