Söz Dizisi 45. Bölüm Fragmanı-7 Mayıs Neler Olacak?

Söz Dizisi 45. Bölüm Fragmanı-7 Mayıs Neler Olacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri söz

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Söz  tüm heyecan ve adrenalinle yayın hayatına devam ediyor. Söz dizisi 44. bölümün ardından 45. bölümde neler olacak? Söz dizisi 7 mayıs neler yaşanacak?Soruları izleyenler tarafından araştırıldı. İşte gelecek bölümle ilgili tüyolar ve tahminler..

Dizinin son bölümünde neler yaşandı hatırlayalım; Yavuz, Medusa’yı engellemek için bir plan içerisine giren Agah’ı yakın takibe alır. Yıllar sonra bulduğu babasına zarar gelmemesi için tetikte hazır bekler. Agah’ın planından haberdar olan Yavuz ondan bir işaret gelene kadar bekler. Söz 44. bölümde Agah’ın planı bir süre kusursuzca izler.

Taki Agah’ın yıllardır biriktirdiği Medusa ve yabancı bürokratların kirli işlerini ortaya koyan bilgilerle dolu bir dosyanın Ankara’ya ulaştırılması gerekmektedir. Erdem ve Yavuz bu iş için görevlendirilirken, durumdan haberdar olan Ataşe bu bilgilerin yerine ulaşmaması için onları takip etmektedir. Yavuz ve Erden kendilerini bekleyen tehlikeyle nasıl başa çıkacaklar derken heyecanlı ve aksiyon dolu bir bölümü geride bıraktık.

Derman’ın yaptığı eylem Yavuz’u hayati bir karar vermenin eşiğine getirir.Ebu Zübeyir’in tutulduğu hapishaneye gönderilen Agah planını uygulamak için harekete geçer ve Medusa’ya dair bilgileri öğrenmeye çalışır. Agah’tan gelen hareketler onu tutulduğu yerden kurtarmayı planlayan Tim, Karabatak’ın sayesinde elde ettiği bilgilerle bunu başarmaya çalıştı.

Dizinin son bölümünde Fethi ve Eylem’in duygusal anları da geceye damga vurdu. Fethi’nin evlenme teklifini kabul etmeyen Eylem, şimdi de görev yeri değişikliği isteyince Fethi daha çok yıkılır.

Söz dizisi 45. bölüm neler olacak 7 mayıs yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Güncellenecektir 

 

Etiketler: söz dizisi 45. bölüm fragmanı söz dizisi 45. bölüm özeti söz dizisi 7 mayıs neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL