Söz Dizisi 46.Bölüm Fragman Ve Özeti 14 Mayıs Neler Olacak?

Söz Dizisi 46.Bölüm Fragman Ve Özeti 14 Mayıs Neler Olacak?

Yazar: Emre söz

Söz dizisi 46. bölüm özeti ve fragmanı dizinin 45. Bölüm final sahnesinin hemen ardından araştırılmaya başladı. Söz Dizisi 46. bölüm fragmanı ve özeti.

Agah hayatını tehlikeye atarak Derman ve Ataşe’nin terörle olan bağlantılarını ortaya çıkarmaya çalışır. Agah’ın planı istediği gibi ilerlerse de Yavuz’un aklı babasındadır. Yavuz müthiş bir hamleyle Erdem’in hayatını kurtarmıştır.Erdem Ataşe ve Derman’ın terörle olan bağlantılarını ispatlamak için gerekli olan bilgileri ve evrakları yerine ulaştırmıştır.

Belgelerin yerine ulaştığını öğrenen Derman ve Ateşe’nin paçaları tutuşur. Şimdi gelecekte yapmayı planladıkları en büyük ve kanlı eylemi gerçekleştirmek için harekete geçerler. Agah Ebu Zübeyir’den İstanbul merkezli büyük kanlı eylemin  haberini aldıktan sonra bu bilgiyi time ulaştırmak için hapishaneden sağ bir şekilde kurtulması gerekir. Agah tüm zorluklara rağmen en azından bu bilgiyi time ulaştırana kadar yaşamak zorundadır.

Agah’ın hamlesiyle bilgi zor da olsa time ulaşır. Timin sayesinde başarılı olmayacaklardır. Tüm ülkeyi kaosa sürürklemeyi hedefleyen operasyonları başarısız olmuştur.

Derman ve Ataşe Yeni planlarını devreye sokacaktır. Diğer taraftan Yavuz Agah’ın kaçış planını öğrendikten sonra köşeye sıkışmıştır. Erdem onun hayatını kurtarmak için canı pahasına savaşacaktır.

Eylül gitmekten vazgeçmiş ve operasyonlarda yer almaya başlamıştır. Ateş ise Ece olayından sonra Nazlının güvenini sağlamak için çabalar.

Son zamanlarda dizide aşk sahnelerinin gereksiz arttığı ve dizinin ana temadan  koptuğu yönünde eleştiriler sıklıkla gelmeye devam ediyor. Sizler bu konuda ne üşümüyorsunuz? Yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Söz 46. Bölüm fragmanı ve 14 Mayıs Neler Olacak konusuyla ilgili daha detaylı bilgilerin paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Etiketler: Sö 46. Bölüm öZeti Söz 14 Mayıs'a neler olacak Söz 46. Yen'i bölüm fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL