Söz Dizisi 75. Bölüm Fragmanı, 25 Mart Pazartesi Neler Olacak?

Söz Dizisi 75. Bölüm Fragmanı, 25 Mart Pazartesi Neler Olacak?

Yazar: Emre söz

Söz dizisinde Dragan, Eylem ve Fethi’nin mutlu gününü kaosa ve üzüntüye çevrimiştir. Söz dizisi 25 Mart pazartesi 75. bölüm fragmanı ve özeti

Yavuz ve Kopuk konsoloslukta sıkışmışlardır. Kopuk, Yavuz’un yardımına son anda yetiş ve konsoloslukta ikisi beraber sıkışıp kalmışlardır. Tek çıkış yolu vardır O da konsolosluğu rehin almak. Tabii bu seçenek Uluslararası bir krizin çıkmasına neden olabilecek düzeyde büyük bir risk taşımaktadır. Ancak başka çare yoktur.

Konsolosun kaçırılması yeni bir krize neden olmuştur. Böyle büyük bir krize neden olan olayın akabinde hareket merkezine yapılacak saldırı ihbarı taşları yerinden oynatır. Bir yanda Uluslararası bir kayıt diğer yanda nitrogliserin yüklü araç.

Kim patlamaya hazır ve tahribat gücü yüksek olan kimyasalı etkisiz hale getirmek için aracın peşine düşmüştür. Gerilim dolu anların peşinden aracı etkisiz hale getiren Tim, Dragan’ı çileden çıkartmıştır. Söz dizisi 75. bölüm fragmanı merak ediliyor.

Dragon yenilgiye bir türlü hazmedemem iş son bir hain plan içerisine girmiştir. Bu sefer hedefinde eylem ve fethi vardır. Eylem ve fethi hayatlarını birleştirmeye karar vermişlerdir. Mutlu olan arkadaşları Derya’nın evinde toplanıp onlar güzel bir sürpriz hazırlayacaklardır. Fakat Dragan hain planı ile o mutlu ve güzel anları kabusa çevirecektir. Söz dizisi 75. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

>>> SÖZ AVCI FETHİ(BURAK SEVİNÇ) NEDEN ÖLDÜ, NEDEN DİZİDEN AYRILDI? <<<

Söz Dizisi 75. Bölüm Fragmanı

Etiketler: söz dizisi 25 mart pazartesi özeti söz dizisi 75. bölüm fragmanı söz dizisi burak sevinç neden ayrıldı söz dizisi fethi neden öldü söz fethi öldü mü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL