Söz Dizisi Agah Neden Yok? Diziden Ayrıldı Mı?

Yazar: Emre söz

Söz dizisi son bölümlerde Agah karakterinin ortalıklarda olmadığı izleyenlerin dikkatini çekti. Söz dizisi Agah nerede? Agah neden yok? Soruları izleyenler tarafından merak edildi ve araştırıldı. İşte detaylar…

Dizinin son bölümünde Bahar’ın ölümle pençeleşmesinin nedeni olan Derman’ı öldürmek için peşine düşen Yavuz büyük bir tehlikenin içindedir. Tim, ne yaparsa yapsın onu bu yanlıştan çeviremez. Yavuz hedefine aldığı Derman’ı vurmak üzereyken bir haber gelir. Ve haber namlunun hedefindeki Derman ve Yavzu’u şok edecektir.

Dizinin fragmanında unutulmayacak bir sezon finali yaşanacağı anlaşılıyor. Fakat dizide Agah’ın olmaması Agah’la ilgili şüpheleri artırıyor. Yavuz’un aldığı haber Agah ile ilgili olabilir mi? Agah ne zaman ortaya çıkacak? Oğlu bu kadar acının içinde boğuşurken ona destek olması beklenirken Agah neden ortalıklarda yok?

Agah sezon finalinde ortaya çıkacak. Fakat sezon finalinde Agah’ın ölüm haberini alabiliriz. Senaryo gereği Agah karakterine hayat veren Mehmet Özgür büyük ihtimal diziden ayrılacak.

Agah uzun süre Söz dizisinde terörist olarak tanıdığımız fakat kendisinin zamanla Devletin adamı olduğunu öğrendik. Bununla birlikte Yavuz komutanın da babası olduğunu öğrendik. Yavuz ve Agah arasındaki baba oğul ilişkisi uzun yıllar sonra kavuşmanın verdiği duygusal anlar hafızlarımızdan silinmeyecek.

Söz dizisinde güzel hatırlayacağımız başarılı bir oyuncu daha sezon finalinde diziye veda edecek.

Etiketler: söz dizisi agah neden yok söz dizisi agay diziden ayrıldı mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL