Söz Dizisi Aşık Ölecek Mi? Doğukan Polat Diziden Ayrıldı Mı?

Söz Dizisi Aşık Ölecek Mi? Doğukan Polat Diziden Ayrıldı Mı?

Yazar: Emre söz

Ekranların ilgiyle izlenen dizisi Söz de bomba gibi bir bölüm izleyenleri bekliyor. Söz dizisi 61. bölümde  Aşık ölümle yaşam arasında ince bir çizgidedir. Söz dizisi Aşık şehit mi olacak? Ölecek mi? Diziden ayrılacak mı? 

Dizinin en renkli isimlerinden olan ve güzel sesiyle tanıdığımız Aşık bu sefer terör örgütünün zarar verdiği son kişidir.  Söz dizisi 61. bölümde neler olduğunu hatırlayalım ve Söz dizisi Ateş ölecek mi konusunu tartışalım. Söz dizisinde Kendisine kurulan hain pusu sonucunda yaralı kurtulan Yavuz artık tahammülsüz bir hal almıştır.

Terör örgütünün kurduğu pusuda bombanın etkisiyle savrulan aracın altında kalan Aşık’ı kurtarmak isteyen Tim, bu sefer de teröristlerin saldırısıyla karşı karşıyadır. Hazırlıksız yakalanan Tim  saldırıyı püskürtüp üs bölgesini korumak için kardeşleriyle birlikte kendi canlarını da feda etmekten asla çekinmez.

Bundan sonra  terör örgütünün bütün organizasyonlarından sorumlu hale gelen Dragan örgütün yönetimine katılmadan önce son hamle yaparak Erdem’e gönderdiği bombalı paketle hedefine Güler ve Nazlı’yı alır.

Dragan tamamen hedefine odaklanmış ve ne olursa olsun  önce timi etkisiz hale getirip sonra ülkeyi bölmek için t örgütü daha organize bir hale getirip üs bölgesi baskını için hazırlanır.

Yavuz’un sağ olarak kurtulduğunu  Tarık, Sami’nin emriyle yarım bıraktığı işi bitirmek için Yavuz’un peşine düşer. Yavuz’un en büyük destekçisi olan Derya onları engellemek için çeşitli hamleler yapsa da Tarık ve adamları ölümle burun buruna olan Yavuz’u çaresiz yakalar.

Söz dizisi 61. bölümde hem heyecanlı hem de duygusal bir bölüm izleyeceğiz.  Şimdi herkesin merakla beklediği sorunun yanıtına gelelim. Söz dizisi Aşık ölecek mi? Doğukan Polat diziden ayrılacak mı?

Aşık  büyük ihtimal diziden ayrılacak. Daha önce Hafız’ın olduğu gibi Bahar’ın olduğu gibi Aşık karakterine hayat veren Doğukan Polat’ın diziden ayrılacağı kulağımıza gelen bilgiler arasında.

Etiketler: söz dizisi aşık diziden ayrılacak mı söz dizisi aşık şehit olacak mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL