Söz Dizisi Ateş Ölecek Mi? Diziden Ayrılacak Mı?

Söz Dizisi Ateş Ölecek Mi? Diziden Ayrılacak Mı?

Yazar: Emre söz

Söz dizisi 64. bölümde Ateş’in terör örgüt başı Şero’nun eline  geçmesi ve ölümle burun buruna gelmesi izleyenleri ekrana kilitledi. Söz dizisi Ateş Ölecek mi? Hem timin başarılı bir askeri hem de renkli karakterlerinden biri olan Ateş’in başına neler gelecek?

Söz dizisi son iki hafta boyunca Ateş’in hayatta kalıp kalmayacağını izleyenler olarak merak ediyoruz. Nazlı annesinden sonra bir de nişanlısını mı kaybedecek?

Söz dizisinde her hafta mutlaka timden bir askerin hayatı tehlikede oluyor. Bu hafta yayınlanan bölümde daha önce ajan olarak terör örgütünün içine sızan Ateş’in kimliği ortaya çıkıyor. Ateş’in asker olduğunu öğrenen Şero ona eziyet ederek kendisine yalvarmasını istiyor. Fakat Ateş asla geri adım atmıyor. Tim Ateş’in tutulduğu yeri öğreniyor ve hemen bir operasyon düzenliyor. Mükemmel bir koordinasyon ve ekip çalışmasıyla Ateş’i kurtarma operasyonu başlar. Fakat Ateş sandıkları yerde değildir. Bambaşka bir yerde tutulmaktadır.

Söz dizisi 64. bölümde nefes kesen bir operasyonla kurtarılmaya çalışılan Ateş için Tim geç mi kalacak? Söz dizisinde Şero ne yaparsa yapsın konuşmayan Ateş bu sefer de Dragan’un eziyetiyle karşı karşıya kalır. Dragan Ateş’i dış güçlerle takas eder. Bunu öğrenen tim kardeşlerini bulamadıkları için büyük bir üzüntü içindedirler.

En son büyük üsten konumla ilgili bilgi gelir. Ve ekip Ateş’i kurtarmak için canları pahasına telsizlerini kapatır ve merkezle iletişimi keser. Herhangi bir tepkiye karşı tüm sorumluluğu üstüne alan Erdem komutan operasyon için emri verir. Ve Ateş’i almadan ölmek var dönmek yok der.

 

Etiketler: söz dizisi ateş ölecek mi


Yorum yaz