Söz Dizisi Avcı Fethi (Burak Sevinç) Neden Diziden Ayrıldı? Yeni Dizisi Ne?

Söz Dizisi Avcı Fethi (Burak Sevinç) Neden Diziden Ayrıldı? Yeni Dizisi Ne?

Yazar: Emre söz

18 Mart pazartesi günü ekranlara gelen söz dizisinin 74. bölümünde sevilen karakter Avcı Fethi vurularak şehit oldu. Bu ani gelişme izleyenleri şaşırttı. Gelen bilgilere göre oyuncu Burak Sevinç söz dizisinden ayrıldı. Peki Burak Sevinç diziden neden ayrıldı, Avcı Fethi karakteri diziden neden çıktı?

Söz dizisinin son bölümünde 74. bölümde savcı Fethiye teröristler tarafından vurularak şehit edildi. Eylem ile evlilik kararı alan Fethi’nin bu ani ölümü tüm izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı. Yaklaşık 3 sezondur söz dizisinde yer alan başarılı oyuncu Burak Sevinç 74. bölüm ile diziden ayrılmış oldu. Peki Burak Sevinç neden ayrıldı, yeni dizisi nedir, işte detaylar.

Tims&B Yapım tarafından ekranlara gelen ve yönetmen Yağız alp Akaydın ve Metin balekoğlu tarafından yönetilen Söz dizisinde bir ayrılık yaşandı. Din en önemli karakterlerinden birisi olan Avcı Fethi lakaplı Üstçavuş Fethi Kulaksız izle vurularak şehit oldu ve diziden ayrıldı.

Karakteri canlandıran Burak Sevinç de bu gelişme sonucunda dizi ile yolların ayırmış oldu. gelen bilgilere göre başarılı oyuncunun yeni gelen dizi tekliflerini değerlendireceğim Bu anlamda hem ailesine hem de kariyerine odaklanacağız’ kulislerde konuşuluyor.

Peki oyuncunun yeni dizisi hangisi. Menajeri vasıtasıyla yapımcılarla görüşen Burak sevinç’in şu anda karar vermiş olduğu bir dizi bulunmamakta. ancak oyuncunun 2 dizi ile yakından ilgilendiği menajeri vasıtasıyla görüşmelerin devam ettiği biliniyor. Burak sevinç in yeni dizisi hakkındaki tüm detayları sitemizden takip edebilirsiniz.

tıkla>>>Söz Dizisi 75 Bölüm Fragmanı, 25 Mart Pazartesi Neler Olacak? <<<tıkla

Söz Dizisi Yeni Bölüm Fragmanı

Etiketler: söz dizisi burak sevinç neden ayrıldı söz dizisi fethi neden öldü söz fethi öldü mü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL