Söz Dizisi Avcı Fethi Öldü mü, Burak Sevinç Söz’den Ayrıldı mı?

Söz dizisinde duygu dolu bir bölüm geride kaldı. Dizinin sevilen karakterlerinden Avcı Fethi son bölümde vuruldu. dizi severler ise avcı Fethi öldü mü, diziden ayrıldı mı, gibi haberleri internette aramaya başladılar. Peki gerçekten Fethi öldü mü, Burak Sevinç diziden ayrıldı mı?

Dizinin son bölümünde dragon tahribat gücü yüksek kimyasalla dolu bir kamyonu tören alanına göndermiştir. Anma etkinliklerine doğru giden bomba yüklü araç Tim’i harekete geçirmiştir. Gerilim dolu anların ardından Tim, bombayı etkisiz hale getirmiştir.

Ancak buradan rahat durmamış eylem ve fethi’yi gözüne girmiştir. Onların mutlu anını kabusa çevirecektir. Fethiye anma etkinliklerinde vurularak şehit olur. Fethiye şehit olurken Yavuz telefonun arkasındadır. Fethinin vurulduğunu telefondan duyar ve o anda ruhen kalben ve fiziken çöker.

3 sezondur dizinin önemli karakterlerinden birisi olan Avcı Fethi karakteri 74 bölümü itibariyle son bulmuştur. Fethi karakterini canlandıran Burak Sevinç diziden ölerek ayrılmıştır. Dizide Avcı Fethi karakterine hayat veren Burak Sevinç senaryo gereği ölerek diziden ayrıldı.

Üstçavuş Fethi Kulaksız karakteri ile 3 sezondur ekranlara gelen başarılı oyuncu Burak Sevinç yeni projeler için diziden ayrılmıştır. Burak Sevinç kimdir kısaca hatırlayalım. 1985 İstanbul doğumlu olan Burak Sevinç 2015 yılında Şirin Kılavuz ile evlenmiştir. Burak Sevinç oyunculuğunun yanı sıra sesi ile de gündeme gelen bir oyuncudur. Özellikle söz isim ve söylemiş olduğu Türkler hala izleyenlerin kulaklarındadır. Başarılı oyuncuya bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz.

Söz Dizisi 75 Bölüm Fragmanı, 25 Mart Pazartesi Neler Olacak? <<<TIKLA