Söz dizisi Avcı Fethi ölmedi mi, Avcıya ne oldu?

Söz dizisi Avcı Fethi ölmedi mi, Avcıya ne oldu?

Yazar: Emre söz

Söz dizisinin sevilen karakteri Avcı geçtiğimiz bölümlerde vurularak şehit olmuştu. Avcı seti karakterinin diziden ayrılması dizi severleri çok üzülmüş sosyal medyada bu konu ile ilgili birçok arama yapılmıştı. Söz dizisi Avcı Fethi ölmedi mi, Avcıya ne oldu?

Dizinin yeni bölüm(75) fragmanında şok bir detay ortaya çıktı. Keskin nişancı Tim’e yardım ediyordu. Tim’in “Avcı görüş var mı” demesiyle sniper ateşlendi ve hedefteki kişi vuruldu.

Söz Dizisi Avcı Fethi Öldü mü, Burak Sevinç Söz’den Ayrıldı mı?

Hedefin vurulmasıyla gözler bir anda Keskin nişancıya çevrildi. Şehit olan Avcı Fethi de bir keskin nişancıydı. Ölü olarak bildiğimiz Avcı’nın fragman da yeniden ortaya çıkması akıllarda soru işareti oluşturdu. Avcı ölmedi mi?

Geçtiğimiz hafta söz dizisinden Avcı karakteri sevdiği ile beraber mutlu huzurlu bir hayat yaşamak için planlar yapıyordu. hatta çiftimiz evlilik kararı almış bu evlilik kararı arkadaşları tarafından da olumlu karşılanmıştı. hatta çirkin arkadaşları onlara bir de sürpriz yapmışlardı. Ancak asıl sürpriz Avcı’ya olacaktı.

Avcı törende teröristler tarafından vuruldu. Şehit düşen city avcı’nın bu haberi dizi severleri de yasa boğdu. Son fragman da avcı isminde birisinin ortaya çıkması ise herkesi şaşırttı. Avcı ölmemiş miydi, yoksa Avcı yerime başka bir karakter mi diziye dahil oldu. Yeni Avcı Eylem mi oldu?

Söz Dizisi Avcı Fethi (Burak Sevinç) Neden Diziden Ayrıldı? Yeni Dizisi Ne?

AVcı Fethi’nin yerine onun biricik sevgilisi Eylem Tim’e girmiş ve yeni avcı olmuş olabilir mi? Yorumları alalım…

Etiketler: söz avcı nerede söz avcı ölmedi mi söz avcıya ne oldu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL