Söz Dizisi Bahar (Aybüke Pusat) Diziden Neden Ayrıldı? Yeni Dizisi Ne?

Söz Dizisi Bahar (Aybüke Pusat) Diziden Neden Ayrıldı? Yeni Dizisi Ne?

Yazar: Emre söz

Söz dizisinde doktor Bahar karakterine hayat veren Aybüke Pusat Derman tarafından haince vuruldu. Issız bir yerde Yavuz’un kollarında ölüm kalım savaşı veren Bahar ölecek mi? Aybüke Pusat diziden ayrılacak mı?

Aybüke Pusat’ın son ana kadar diziden ayrılmayacağını düşünmüştük Fakat son çıkan haberler ve yayınlanan fragmandan sonra güzel oyuncunun Söz dizisine veda edeceği  iddiaları kuvvetlendi. Aybüke Pusat’ın diziden ayrılacağı yerine ise Hande Erçel’in kadroya katılacağı kuvvetli ihtimaller arasında. İzleyenler; Aybüke Pusat Söz dizisinden neden ayrıldı? Söz dizisi Aybüke Pusat’ın yeni dizisi ne? Sorularına yanıt aradı. 

Akşam Life’ın haberine göre Söz dizisinin sezon finalinde teröristlerin kurşununa kurban giden Bahar kaldırıldığı hastanede verdiği yaşam  mücadelesine yeni düşecek ve diziden ölerek ayrılacak. Eylül ayında Berlin’e gidecek olan Aybüke Pusat’ın tatil planları yaptığı basına düşen haberler arasında.

Diziye genç ve yetenekli isimler dahil etmek isteyen Tims&B yapım şirketi dönemin gözde oyuncularından Hande Erçel’e teklif götürdüğü ve görüşmelerin gizli yürütüldüğü iddia edildi.

 

Tarafların konuyla ilgili henüz resmi bir açıklaması bulunmuyor. Bu yüzden tüm bu söylentiler iddiadan öte değil. Haberin çıkmasıyla birlikte sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüyor. Yavuz-Bahar ikilisini çok seven seyirci Hande Erçel’in diziye dahil olmasını istemiyor. Hande Erçel’in oyunculuğunu geliştirmesi gereken bir isim olarak Söz dizisinde yer almaması gerektiği yönünde yorumlar var.

Hande Erçel Söz Dizisine Girecek Mi?

Siz bu konuda neler düşünüyorsunuz? Sizce Hande Erçel Söz dizisine katılmalı mı? Aybüke Pusat diziden ayrılmalı mı? Düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz. 

Etiketler: aybüke pusat söz dizisinden ayrılacak mı söz dizisi bahar diziden neden aydıldı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL