Söz Dizisi Bahar İle Yavuz Boşanacak mı? YavBah Boşanmasın Bitmesin!

Söz Dizisi Bahar İle Yavuz Boşanacak mı? YavBah Boşanmasın Bitmesin!

Yazar: Emre söz

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Söz tüm heyecanı ile devam ederken dizide Bahar ve Yavuz’un boşanma olayı diziye damga vurmuş durumda. Bahar Yavuz’a olanlara daha fazla dayanamadığını ve boşanmak istediğini söyledi. Peki Bahar ile Yavuz boşanacak mı? Ayrılacak mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Söz Dizisi Bahar İle Yavuz Boşanacak mı? YavBah Boşanmasın Bitmesin!

Söz dizisinde Bahar ve Yavuz’un boşanma olayı ikiliyi bir arada görmek isteyen takipçilerini de üzdü. Bahar’ın Yavuz’dan boşanmak istemesinin asıl neden Yavuz’un kendisini babası konusunda aldatması olayıdır. Bahar güven duyamayacağı biri ile evli olmak istememektedir. Zira Bahar için evlilikte en önemli mesele iki kişi arasında güvendir. Bahar ile Yavuz arasında yaşanan boşanma olayının nedeni ile ilgili Bahar ve Yavuz’un geçmişte ne konuştuklarına bir bakalım ve ileride neler olacak Bahar ile Yavuz boşanacak mı bunun ile ilgili görüşlerimizi dile getirelim.

Öncelikle Bahar’ın geçen bölümde Yavuz’a benim seninle ilgili bir sorunum yok, demesi üzerine Yavuz ise sorunun ne ile demesine, Bahar, kendisine, enayi olmasına kızgın olduğunu söylemişti. Sonrasında Bahar Yavuz’a da kızgın olduğunu söylemiş ve kendisinin aldatılmasından dolayı kendine kızgın olduğunu söylemişti. Bahar “bilseydim belki de kendi ellerimle onu öldürüdüm.” dedikten sonra Yavuz’a kendisinin tabutta olduğu zaman babasının da öldüğü günün aynı olmasını Yavuz’a sorar. Yavuz ise kurcalama der.

[saritext]Nefes Nefese Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız![/saritext]

Bahar Yavuz’a “bir şey biliyorsan söyle der. Sonrasında ise babası için; “ben nasıl bir canavarın kızıymışım der. Sen benim yatağıma girdin, sen benim evime girdin ancak bunları benden sakladın” der. Yavuz ile Bahar arasında yaşanan son konuşmada ise Yavuz eve gitmiş ve Bahar zor da olsa kapıyı açmıştır. Yavuz Bahar’a sadece kendisini düşündüğünü ve ” ben Bahar’a bunu nasıl söylerim” dedi. Sonrasın da içeri giren Yavuz Bahar’ın yüzüğü çıkararak boşanmak istiyorum sözü karşısında yıkıldı.

Söz dizisinin 39. bölüm fragmanında ise Bahar;”içimden bir şeyler koptu sanki derken,” “Yavuz ise avukata gidersen dönüşü olmaz Bahar” dedi. Bahar ise; ” sen beni tehdit mi ediyorsun”dedi. Yavuz hayır asla derken pişman olursun dedi. Evet şu an ikili arasında güven problemi nedeniyle Bahar tarafından bir boşanma gerçekleştirilmek isteniyor. Ancak Bahar bunun için acale ediyor. Benim düşüncem ayrı kaldıkları vakit birbirlerini nasıl sevdiklerini anlayacak ve ona göre boşanmaktan vazgeçeceklerdir. Ayrılsalarda ayrı kalamazlar. Siz Bahar ve Yavuz’un boşanmasına nasıl bakıyorsunuz? Sizce Bahar Yavuz’dan boşanacak mı? YavBah bitecek mi? Bu konuda düşünceleriniz ve YavBah’ın bitmemesi için yorunlarınızı bekliyorum.

[mavitext]Avlu Dizisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Söz 39. Bölüm Fragmanı

Etiketler: söz bahar ve yavuz boşanacak mı söz bahar yavuzdan neden boşanmak istiyor söz yavuz ve bahar ayrılacak mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL