Söz Dizisi Bahar Ölecek Mi? Öldü Mü? Aybüke Pusat Diziden Ayrılacak Mı?

Yazar: Emre söz

Söz dizisi Bahar karakterine hayat veren Aybüke Pusat diziden ayrılacak mı? Söz dizisi 49. bölümde Gemide yaşanan gelişmeler izleyenleri heyecanlandırdı. Dizide 4 kişinin birden kaçırılması ve hayatlarının büyük tehlike altında olması tüm timi zor durumda bıraktı. Özellikle hedef seçilen Söz dizisi Bahar ölecek mi? 

Söz son bölüm final sahnesinde  Bahar’ın ve diğerlerinin kurtarılması için başlatılan operasyonda riskli anlar yaşandı. Yavuz’un ve diğerlerinin rehin duruma düşmesinin ardındansa oldukça kritik ve önemli  kararlar alındı. İşte 28 Mayıs 2018 Pazartesi akşamı ekranda olan Söz dizisinin son bölümünde Bahar ölecek mi?

Başarılı bir operasyon sonucu Ataşe’yle birlikte Karabayır’a dönen Tim, Bahar, Nazlı, Su ve Güler’in kaçırıldığını anlar. İkiye bölünen Tim, hemen arama tarama çalışmalarına başlatır. Bu sırada Yavuz ve Erdem hastanede müşahede altında tutulan Ataşe’yi sorgulamak için harekete geçer. Ama Ataşe’nin niyeti  Derman’a zaman kazandırmaktır ve konuşmaya asla niyeti yoktur.

Bahar, Nazlı, Su ve Güler’in kaçırıldığını öğrenen Tim’in eli kolu bağlanmıştır.  Yavuz elinde bulunan Ateşa’yı  konuşturup kızların yerini öğrenmeye çalışır. Bunu mesleğini bile kaybetmeyi göze alarak yapacaktır.

Bilindiği üzere Bahar dizinin başından itibaren defalarca ölüm tehlikesiyle burun buruna geldi. Fakat her defasında Yavuz komutan sayesinde hayatta kalmayı başardı. Fakat durum bu sefer başka. Çünkü Bahar’ın sırtına iki kurşun isabet etti. Ve ıssız bir yerde oldukları için hastaneye ulaşmaları uzun zaman aldı ve fazlasıyla kan kaybetti.

Özellikle son sözleri Bahar’ın veda ettiğini gösteriyor. Ekranlarda fırtınalar estiren Söz dizisinde nefes kesen bir sezon finali izleyeceğiz. Ve sezon finalinde yine pek çok soru işaretiyle sezon tatiline gireceğiz. Aynı son bu hafta sezon finaline giren Savaşçı dizisinde de yaşandı. Aslı Kağan Yüzbaşının kollarında can verdi.

Söz dizisi Bahar ölecek mi öldü mü konusu bu akşam yanıt bulacak.

Yavuz Ataşe’yi konuşturmak pahasına askerlik hayatının bitmesini göze alarak planını hemen devreye sokar. Yavuz’un Ateşa’dan aldığı bilgiyle harekete geçen Türk Silahlı Kuvvetleri, Derman’ın büyük terör eylemini gerçekleşmek için kullanacağı gemiyi vurmaya hazırdır. Fakat kaçırılan Bahar, Nazlı, Su ve Güler’in gemide olduğundan hiç kimsenin haberi yoktur. Öğrendiklerinde ise her şey için çok geç olabilir.

Özellikle Bahar’ın hayatı büyük tehlikededir. Yavuz’un eşi olduğu öğrenilen Bahar hedef alınmıştır. Ölümle burun buruna gelen Söz dizisi Bahar ölecek mi? Yavuz bir sevdiğini daha teröre kurban mı verecek?

Bahar’ın öleceği ve Aybüke Pusat’ın diziden ayrılacağı onun yerine Hande Erçel’im kadroya katılacağı çok sağlam kaynaklardan alınan bilgiler arasında. 

Söz Dizisi Bahar Kim? Aybüke Pusat

20 Mayıs 1995 yılında Ankara’da dünyaya gelen genç ve güzel  oyuncu Hacettepe Üniversitesi’nde Ankara Devlet Konservatuarı Bale Bölümünde eğitim almıştı. Dans ve piyano eğitimleri aldıktan sonra rotasını dansa ve balerinliğe çevirmiştir.  Akabinde  eğitim hayatına Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünde devam ettirme kararı almıştır.

2014 tarihinde düzenlenen Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasına 3. Olmayı hak etmiştir. Böylece yapımcıların dikkatini çekmiş ve oyunculuk için kendisine teklifler götürülmüştü. Ve ilk oyunculuk deneyimini Medcezir dizisiyle yaşamıştır. Bir gençlik dizisinin ardından Star Tv’nin reyting rekorları kıran asker konulu dizisinde doktor Bahar karakteriyle adından çok söz ettirmiştir.

Etiketler: söz dizisi aybüke pusat diziden ayrıldı mı söz dizisi bahar öldü mü söz dizisi bahar ölecek mi


Yorumlar

  • Secil

    Bahar in oldune inanmamistim ama annesi geldi icin yavuza aska kendini kapatmamasini soyledi ciktini dusunuyorum yada ruya veya yavuz bile onun oldunu saniyo erdem le babasi plan yapmis olabilir yavuzu kurtarmak icin ama bence bahar diziden ayrildi yerine baskasinin girmesini istemem
    Sacma olur

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL