Söz Dizisi Derya Kim? Sevgilisi Var Mı? Oynadığı Diziler Neler?

Söz Dizisi Derya Kim? Sevgilisi Var Mı? Oynadığı Diziler Neler?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Eylül ayinin gelmesiyle birlikte kanalların sezon finaline giren dizileri yavaş yavaş ekrana gelmeye başlıyor. Bu dizilerden biri de geniş bir hayran kitlesine sahip askeri konusuyla yediden 70’e herkese hitap eden Söz dizisi.  Söz dizisi kayıpları ve taze kanlarıyla yine bomba gibi bir sezona hazırlanıyor. diziye yeni sezon da son dönemin aranın yüzlerinden Deniz baysal dahil oldu. Söz dizisi Deniz kimdir sorusu uzun süre izleyiciler tarafından araştırılacak biz de konuyla ilgili en detaylı ve doğru bilgileri sizlerle paylaşıyoruz işte Söz dizisi Deniz kim sorusunun yanıtı…

Hepimizin bildiği gibi dizinin son bölümünde aybüke pusat süpriz bir şekilde ölerek diziden ayrılmış ve bu muhteşem ekibe veda etmişti. Yavuz komutan ile evli olan ve dizinin favori çiftlerinden biri haline gelen Yavuz ve Baharın ve dahası hepimizi ekranı kilitlemişti.

Diziye yeni sezonda Deniz baysal dahil oluyor. Deniz baysal dizide Derya karakterine hayat verecek.  Son olarak fazilet hanım ve kızları dizisinde izlediğimiz ve performansıyla adından uzun süre söz ettiren genç oyuncu ilk kez bir asker terör ve aksiyon dizisi nde boy gösterecek.

Derya karakteri dizide bir savcıyı canlandıracak. Dizinin son bölümünde sevdiği kadını ikinci kez kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan yavuz komiser ülkeye farklı şekilde hizmet etmek için gözünü karartmış ve öldü süsü verilerek ekipten ayrılmıştı.

Hepimiz Aybüke Pusat  diziden ayrılmasını çok üzülsek de yeni gelen karakterlerin kısa sürede eskileri unut durduğuna pek çok dizide şahit olduk. Deniz baysal da oyunculuğuyla parmak ısırtan bir isim olduğu için diziye renk katacağını düşünüyoruz.

 

Etiketler: söz dizisi derya kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL