Söz Dizisi Eylem Ölecek Mi? Bebeğini Kaybedecek Mi?

Yazar: Emre söz

Söz dizisi 10 aralık pazartesi heyecan dolu bölümüyle ekrana geldi. Dizide nefes kesen sahneler yaşandı. Bunlardan biri de Eylem ve Fethi’nin teröristlere karşı verdikleri nefes kesen mücadele oldu. Daha önceki bölümlerde hamile olduğunu öğrendiğimiz Eylem bebeğini kaybedecek mi? Eylem ölecek mi?

Eylem ve Üsteğmen Fethi bir operasyon için yola çıkmıştır. Yolda kalabalık bir terörist takımıyla karşılaşmış ve zorla arabadan indirilmiştir. Her ne kadar doktor olduklarını yeni görev için geldiklerini söyleseler de teröristler buna inanmamıştır. Yaptıkları planla teröristlerle çatışmaya giren Eylem ve Fethi canları pahasına mücadele versler de kalabalık terör örgütüne karşı başarılı olamadı.

Eylem teröristlerden aldığı darbeler sonucunda yere yığıldı ve kendini kaybetti. Bu sırada Fethi ona vurmayın diye bağırsa da dinlemediler. Hamile olan Eylem bebeğini kaybedecek mi? Eylem ölecek mi?

Eylem karakterine hayat veren Meriç Aral diziden ayrılmayacak. Dizinin önemli ve başarılı bir kadın komutanına hayat veren Eylem bebeğini kaybedecek. Buna en çok üzülen kişi ise Fethi olacak.

Söz dizisi 10 aralık yayınlanan 62. bölümde her dakikasında izleyenleri ekrana kilitlemeyi başardı. Nazlı’nın hayata dönmesi herkesi sevindirirken dizinin final sahnesinde Eylem ve Fethi’nin saldırıya uğraması herkesi üzdü. Fakat izleyiciye güzel haberi verelim Eylem ve Fethi kurtulmayı başaracak.

Dizide heyecanı artırmak için önemli karakterleri sık sık ölümle burun buruna getiriyorlar. Bu bölüm de aynı heyecanı Eylem ve Fethi karakteri için yaşadık.

Etiketler: söz dizisi eylem ölecek mi söz dizisi eylemin bebeği ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL