Söz Dizisi Eylem Ölecek Mi ? Öldü Mü ? Meriç Aral Diziden Ayrılacak MI ?

Söz Dizisi Eylem Ölecek Mi ? Öldü Mü ? Meriç Aral Diziden Ayrılacak MI ?

Yazar: Emre söz

Pazartesi akşamlarının yıldızı ”Söz dizisi” Eylem Ölecek Mi ? Eylem Öldü Mü? Meriç Aral  Diziden ayrılacak mı ? Haberin detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz. 

Pazartesi akşamlarının zirveye ortak ismi olan ”Söz” nefes kesecek bölüm ile ekrana geldi. Son bölümde Karabatak izlediğiniz üzere yakalanmıştı. Yeni bölümde teröristlerin eline geçen Karabatak’ın kimliği deşifre olmuştur. Tim’in bütün uğraşlarına rağmen Karabatağı kurtaramamışlardır. Bu sebep ile ölüm ile burun buruna kalmıştır. Dragan, teröristlerin arasına sızdığını ve ele geçirildiğini öğrenir.

Yavuz, Sami ve ekibini köşeye sıkıştırmıştır. Sami bu durumdan kurtulmak için Yavuz’un en zayıf yanına Tuan ve Kopuk’a  saldıracaktır.

Yavuz, Sami’nin adamlarının mekanına düzenlediği baskınla Sami’ye bir adım daha yaklaşmıştır.  Bu yakınlık ona Karabatak hakkında önemli bir istihbarat getirecek ama Turan ve Kopuk’un uğramak üzere olduğu saldırıya yetişmesine de engel olacaktır. Eylem ile Avcı yaptığı operasyon ile teröristlerin eline geçmiştir. İkside ölüm ile kısa mesafe arasındadır.

Söz dizisi Eylem ölecek mi ? Öldü mü? Diziden ayrılacak mı ?

Eylem hamileliğinin ilk haftalarını yaşarken vurulan darbelere bebeği ve kendisi bu şiddete dayanamamış baygın haldedir. Eylem, yani Meriç Aral diziye devam edecektir. Dizide bir ölüm olmayacaktır. Sadece kısa süreli teröristlerin elinde kalacaklardır. Ama bebeği ile ilgili kesin bir bilgi veremeyeceğiz. Sizlerinde dizi ile ilgili bizler ile paylaşmak istediğiniz her hangi bir şey olduğunda yorum kısmında bizlere ulaşabilirsiniz.

Söz dizisi Eylem Meriç Aral Kim ?

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bütün eğitim hayatını İstanbul’da bitirmiştir. Üniversite eğitimini Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamıştır. Daha sonra Craft Oyunculuk akademisinde eğitim almıştır. Aral; Hesapta Aşk, Muska, Unutursam Fısılda ve Balayı sinema filmlerinde yer almıştır. Televizyon hayatında ise, Medcezir ve Yüksek Sosyete dizilerinde yer aldı. Şuan ise ”Söz” dizisinde Eylem karakterine yer veriyor.

Etiketler: Söz Dizisi Eylem Ölecek Mi ? Öldü Mü ? Meriç Aral Diziden Ayrılacak MI ?


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL