Söz Dizisi Güler Ölecek Mi? Öldü Mü?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Söz dizisi 3 Aralık pazartesi yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Dizinin bu bölümü izleyenler tarafından daha heyecanla beklendi. Dizinin 62. bölüm final sahnesinde Erdem komutanın evinde patlama olur. Nazlı ve Güler’in hayatı tehlikededir. Söz dizisi Güler ölecek mi? 

Söz dizisi son bölümde Erdem komutanın evine Dragan tarafından gönderilen pakette saat alarmlı bir bomba vardır. Ve Güler kutuyu açar açmaz bomba patlar.  Telefonun diğer ucunda olan Erdem komutan bu anlara şahit olur ve Güler ile Nazlı’nın hayatlarıyla ilgili büyük bir endişe yaşar.

Söz dizisi Nazlı daha önce de terör örgütünün kurduğu pusuyla uyuşturucu bağımlısı olmuş ve uzun süren bir tedavinin ardından tekrar sağlığına kavuşmuştu. Ateş ise bu süre zarfında sevdiğinden hiç vazgeçmemiş ve onun yanında olmuştu. Geçtiğimiz haftalarda sözleri olan Nazlı ve Ateş birbirlerine kavuşamadan Nazlı ölecek mi?

 

Nazlı karakterinin öleceğini düşünmüyoruz. Geçtiğimiz sezon Bahar’ın ölümünün ardından yine sevilen bir karakterin diziden ayrılmasına izin verilmeyeceğini düşünüyoruz. Fakat oyuncunun farklı projeleri olduğu için diziden ayrılmak istiyorsa bu nedenle de senaryo değişikliği yaşanabilir.

Söz dizisi Güler karakterine gelince; Güler de diziden ayrılacak.  Ne yazık ki hayata tutunmayı başaramayacak. Ve bu Ethem için büyük bir acı olacak.

Etiketler: söz dizisi güler ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL