Söz Dizisi Melisa Kimdir ? Gerçek Adı Biyografisi

Söz Dizisi Melisa Kimdir ? Gerçek Adı Biyografisi

Yazar: Emre Dizi Haberleri

TIMS&B Production’ın yapımcılığını üstlendiği Star Tv’nin adından çokça söz ettiren başarılı dizisi “Söz”, kadrosuna yeni isimler dahil etmeye devam ediyor. Bomba gibi bir girişle ekrana 3. sezona dönmeye hazırlanan dizi Aybüke Pusat’ın ölümünden sonra diziye Savcı Deniz Baysal’ı kadroya dahil etmişti. Şimdi ise Keşanlı Mücahit’in partneri olarak Melisa karakterinde bir yeni oyuncu daha kadroya dahil edildi. Sadece arkadaşlarının sevgisi ile yetinen Keşanlı simdi ise adından söz ettiği sesinin ve kendisinin çok güzel olduğu sevdiği kadroya Melisa karakteri ile can verecek.

Söz dizisi Melisa karakterine kim hayat verecek ? Yeni bir isim mi yoksa usta oyuncular içerisinden bizleri  şaşırtacak  bir isim Melisa karakteri ile karşımıza çıkacak.

Ece Çeşmioglu Kimdir ?

26 Kasım 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 2002 yılında Çocuklar Duymasın dizisinde ilk oyunculuk deneyimini küçük yaşta yaşamıştır.

2002 yılında Çocuklar Duymasın, 2006 İki Aile, Firar, Öyle Bir Geçer Zamanki, Yaz’ın Öyküsü, Kalbim Yangın Yeri, Muhteşem Yüzyıl ve Yuvamdaki Düşman dizilerinde yer almıştır. Simdi ise “Söz” dizisinde Melisa Karakteri aksiyon ve heyacan dolu maceraya Keşanlı Mücahitin partneri olarak diziye son olarak dahil olan isimler içerisinde. İzleyicinin beğendiği güler yüzlü ve ekrana yakışan tavırları ile bilinen güzel oyuncu yeni projesinin hazırlıklarına başladı. Dizi ile ilgili yeni bilgileri ve merak ettiğiniz konuları sayfamızdan kolayca ulaşabilirsiniz.


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL