Söz Dizisi Nadya Kim? Gerçek Adı Ne? Kasap’ın Sevgilisi

Söz Dizisi Nadya Kim? Gerçek Adı Ne? Kasap’ın Sevgilisi

Yazar: Emre söz

Söz dizisi 3. sezonuyla izleyenleri ekrana kilitlemeye devam ediyor. Dizinin yeni döneminde yeni karakterler merak uyandırdı. Bu isimler arasında Mitin başına büyük bir bela olacak olan Nadya yer alıyor. Psikopatlığı ve soğukkanlılığıyla dikkat çeken Kasap’ın sevgilisi ve sağ kolu olan Nadya kim? Söz dizisi Nadya kim? Nadya karakterine hayat veren oyuncunun hayatına dair tüm merak edilenleri haberimizde bulabilirsiniz.

Son zamanlarda oldukça revaçta olan askeri, terör ve vatan sevgisini aşılayan diziler arasında en çok sevilen ve tercih edilen Söz dizisi başarısını artırarak yoluna devam ediyor. Her yeni sezonda başarı seviyesini katlayan, yenilenen ve oyuncu sirkülasyonunu profesyonel bir şekilde dengeleyen dizi 2018 17 eylül pazartesi akşamı 3. sezonuna adım attı. Seyircinin tepkisini çeken ve bir kesimin diziye olan etkisini azaltan tek konu Yavuz’un eski görevinden ayrılması oldu.

Fakat dizinin senaristinin gelen tepkileri dinleyeceğini pek ciddiye alacağını düşünmüyoruz. Çünkü seyirci 2. sezonun sonunda beklenmedik bir şekilde diziden ayrılan Bahar karakterine de büyük tepkiler vermiş fakat dizinin akışında her hangi bir değişikliğe gidilmemişti. Yavuz’un yeni görevini izleyici uzun süre kabullenmekte güçlük çekecek.

Söz dizisi Nadya karakterine gelecek olursak, geçtiğimiz sezonun en belalı isimlerinden Çolak’ın ölümüyle diziye yeni bir kötü karakterin dahil olacağını tahmin ediyorduk. Bu isim Kasap rolüne hayat veren Sarp Akkaya oldu. Daha önce iyi rollerde izlediğimiz karakter tam bir psikopata hayat veriyor ve bu konuda oldukça başarılı. Ve onun sevgilisini canlandıran tüm pis işlerinde yardımcısı olan Nadya ise şu sıralar izleyenler tarafından oldukça merak ediliyor.

Söz dizisi Nadya karakterini canlandıran isim Selin Deveci’dir. Selin Deveci geçtiğimiz sezon Çukur dizisinde kısa bir süre yer almasına rağmen büyük yankı uyandıran Elvis karakterinin sevgilisi olarak kısa bir süre karşımıza çıkmıştı. Yine kötü bir karakterin yancısı olarak izlediğimiz oyuncu Selin Deveci aslen Türk’tür fakat hayatına Almanya’da devam etmektedir. 1.71 boyunda ve 51. kg ağırlığında olan oyuncu gelecek vaat eden isimler arasında yer alıyor.

Selin DEVECİ profesyonel anlamda dizi oyunculuğuna 2014 yılında yayınlanan Filinta dizisiyle adım atmıştır. Selin Deveci’nin instagram hesabı : @selindeveci.

Etiketler: söz dizisi kasapın sevgilisi kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL