Söz Dizisi Nazlı Diziden Neden Ayrıldı? Hangi Diziye Geçti?

Söz Dizisi Nazlı Diziden Neden Ayrıldı? Hangi Diziye Geçti?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Söz dizisinde Erdem komutanın kızı aynı zamanda Ateş’in sözlüsü Nazlı ölecek mi? Nazlı ve Güler büyük bir tuzağın ortasındadır. Kendilerine gönderilen paketin içindeki bombadan habersiz olan Güler kutuyu açtığında büyük bir patlama yaşanır. Peki bu patlamadan kurtulması imkansız olan Nazlı diziden ayrılacak mı? Neden ayrıldı?

Daha önce de Aybüke Pusat’ın haya verdiği Bahar karakteri dizide terör örgütünün hain saldırısı sonucu ölerek diziden ayrılmıştı. Şimdi de Ateş’in sözlüsü Nazlı karakterine hayat veren İlayda Ildır’ın diziden ayrılacağı konuşuluyor. Fakat bu konuda net ve kesin bir bilgi bulunmuyor.

Geçtiğimiz bölümlerde Nazlı karakteri uyuşturucu bağımlısı olmuş ve tedavi sonucunda kurtulmuştu. 61. bölümde Erdem komutana zarar vermek isteyen terör örgütünün hedefinde Nazlı ve Güler vardır. Nazlı ve Güler diziden ayrılacak mı? Ölecek mi? Bu sorunun net yanıtını vermek çok zor. Fakat Söz dizisi reyting kaygısı olan bir proje olmadığı için Nazlı ve Güler senaryo gereği ölerek diziden ayrılabilir.

Daha öncede Hafız, Bahar ve Agah’ın diziden ayrıldığını göz önüne alırsak Nazlı’nın diziden ayrılması çok da imkansız görünmüyor.

Sizce Nazlı diziden ayrılmalı mı?

Söz dizisinde izlediğimiz ve sevdiğimiz karakterlerden biri olan İlayda Ildır yayınlanan son bölümde diziden ayrılacak.

Etiketler: söz dizisi nazlı diziden ayrılacak mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL