Söz Dizisi Nazlı Ölecek Mi? Öldü Mü? Diziden Ayılacak Mı?

Söz Dizisi Nazlı Ölecek Mi? Öldü Mü? Diziden Ayılacak Mı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Söz dizisi 61. bölümde seyirci adete nefeslerini tutarak izledi. Söz dizisi pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Her hafta olduğu gibi bu hafta da heyecanlı bir bölüm izleyenleri ekrana kilitledi. Söz dizisi Güler ölecek mi? Söz dizisi 61. bölümde Nazlı ölecek mi? İlayda Ildır diziden ayrılacak mı? Söz dizisi 10 aralık pazartesi Nazlı yoğun bakımda ölüm kalım savaşı vermektedir. Bu sırada yanında olan Su bir şeylerin ters gittiğini anlar ve hemen Erdal komutanı ara. Söz dizisi Nazlı ölecek mi? Yoksa hayatta kalmayı başaracak mı? 

Söz dizisi 26 kasım 61. bölümde Nazlı ve Güler evlerine gelen kutudan çıkacak olan bombayla ölümle burun buruna gelecek.

Kendisine kurulan hain pusudan yine ağır yaralı olarak kurtulan  Yavuz tedavi altındayken, Timin diğer üyeleri de sınır dışında ölüm kalım mücadelesi vermektedir. Tüm bunların yanında Yarbay Erdem Korkmaz’ın kızı Nazlı ve eşi Gülay da hain bir kumpasın ortasındadır. Her şeyden habersiz evlerine gelen kutudan çıkan patlayıcı Nazlı ve Gülay’ın sonu mu olacak?

Söz dizisi son bölümde Güler’in öleceği kulağımıza gelen bilgiler arasında. Fakat Nazlı sağ fakat ağır yaralı bir şekilde kurtulabilir. Dizinin özetinde Güler ve Nazlı’nın büyük acılar yaşatacağı yazıyor. Güler ve Nazlı’nın ikinin de öleceğini düşünmüyoruz.

Söz dizisi 61. bölümde çok kan dökülecek.  Fakat Güler ile Nazlı’nın bu kazadan sağ çıkıp çıkmayacakları kesin değil. Normal şartlarda böyle bir patlamanın ortasında kalınması sadece ölüme sonuçlanır. Fakat dizide heyecanı artırmak için ikisi de kurtulabilir.  Nazlı’nın ölmesi durumda Ateş’in yaşayacağı üzüntü çok büyük olacaktır.

Söz dizisi Nazlı ölecek mi öldü mü sorusu herkes tarafından çok merak ediliyor. Sizce İlayda Ildır diziden ayrılmalı mı? Sizler de konuyla ilgili düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Söz Dizisi İlayda Ildır Kim?

1996 yılında dünyaya gelen İlayda Ildır Yeditepe Üniversitesi’nde yüksek öğrenim görmektedir. Oyunculuğa olan ilgisi giderek artan genç oyuncu bu alanda eğitimler almıştır. İletişim, diksiyon, dialog anlatım gibi alanlarda eğitimler almıştır. Oyunculuk kariyerine reklam filmleriyle başlamıştır. Ardından Söz dizisinde rol almaya başlamış ve kariyeri için dönüm noktası olmuştur.

İlayda Ildır sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan isimlerden.

Etiketler: söz dizisi güler ölecek mi söz dizisi nazlı ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL