Söz Dizisi Ömer Günay Kim? Kim Canlandıracak ?

Söz Dizisi Ömer Günay Kim? Kim Canlandıracak ?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Pazartesi günleri Star Tv ekranlarının vazgeçilmez dizisi ”SÖZ” heyecan dolu sezon finali ile 2. sezonunu büyük başarı ile tamamlamış oldu. Sezon finali ile adından çokça söz ettiren dizi izleyiciyi ekranlara kitlemeye  başarmış  oldu. 3. sezonda ekranlara fırtına gibi dönmeye hazır.

Sezon finalinde ”Derman’ın peşinde olan tim Bahar’ın yaralanması ile Yavuz Komutan Bahar’ı hastaneye yetiştirmeye çalışır, bu sırada tim Derman’ın peşine düşer. Yavuz Komutanın tek isteği kaybettiklerini hatırladıkça Derman’ın yakalanması için elinden geleni yapmaya çalışır. Ölümü pahasına her şeyi göze alır. Her şey istediği gibi yolunda gitmeyen Yavuz Komutanın, aldığı haber Derman’ı serbest bırakması ile herkesi şoke eder.

 

Söz Dizisi Ömer Günay Kimdir ? Kim Canlandıracak ?

Söz dizisine bir yeni isim ve karakterin eklenmesi ile birlikte kadro yeni isimleri ağırlıyor. Söz dizisi ”Ömer Günay” karakteri ile diziye dahil olan oyuncunun gösterilen fragmanda kimliğinin belli olmaması nedeni ile karakterin kim olduğu henüz bilinmemekte. Bizlerin tahminini soracak olursanız eğer ”Komutan Yavuz Karasu” belirlediğimiz isimler içerisinde.2. sezonda Yavuz Karasu’nun ölümü ile biten karakterin bizlere diziden ayrılmayacağı etkisini uyandırdı.  Dizi ve karakter ile bilgi akışı sağlandıkça yazımızı güncelleyeceğiz.

Etiketler: yasak elma oyuncu kadrosu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL