Söz Dizisi Sarp Akkaya’nın Rolü Belli Oldu? Sarp Akkaya Kimdir ?

Söz Dizisi Sarp Akkaya’nın Rolü Belli Oldu? Sarp Akkaya Kimdir ?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Söz dizisi 3. Sezona bomba gibi bir girişle başlamaya hazırlanıyor. Diziye birçok yine ismin katıldığı ve farklı karakterler ile dizinin yönünü değiştireceğe ve daha heyecanlı bir sezon bizleri bekliyor. TIMS&B Production’ın hazırladığı  reytinglerde zirveyi zorlayan “Söz” dizisi yeni isimleri kadroda ağırlamaya devam ediyor. Aybüke Pusat’ın ölümü ile birlikte Yavuz Komutanın partneri olarak Deniz Baysal’ı Savcı karakteri ile diziye dahil etmişlerdi. Son olarak ise Sarp Akkaya’yı Dragan Ratkoviç  karakteri ile kadroya yeni bir isim daha kabul edildi.

Sarp Akkaya’nın ”Söz” Dizisindeki Rolü Ne ?

Sarp Akkaya’nın ‘Söz’ dizisinde canlandıracağı rolü belli oldu. Yakışıklı oyuncu dizide azılı bir katil2 Dragan Ratkoviç’ karakterine can verecek. Ratkoviç, 990’lı yıllarda bir ülkedeki iç savaş sırasında birçok Müslüman’ın katledildiği eylemlerin baş sorumlusudur. Yurt dışında yabancı devletler tarafından eğitilip, yine onlara hizmet etmesi için yetiştirilmiştir. Ratkoviç, ülke güvenliğini tehdit edecek hain bir plan için Türkiye’ye gelmiştir. Bu rolü başarılı oyuncuya çok yakıştıran izleyici rolün hakkını vereceğini düşünülüyor.

Sarp Akkaya Kimdir ? Biyografisi

13 Mayıs 1980 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kendisi gibi oyuncu Esra Akkaya ve ikiz kardeşi Kaya Akkaya adında iki kardeşi vardır.Oyuncu 2001 yılında  Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuar’ı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Oyunculuğa ilk adımını ‘Bizim Aile’ dizisi ile yaşamış.

Sarp Akkaya’nın Yer Aldığı Dizi ve Filmler

Evli ve Öfkeli, Racon, Eksik, Pek Yakında, Ölü yada Diri, Muhteşem Yüzyıl, Suskunlar, Ezel, Nefes Nefese ve Ah Be İstanbul gibi daha birçok dizi ve filmlerde yer almıştır.

Etiketler: Sarp Akkaya'nın Söz Dizisindeki Rolü Ne ?


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL