Söz Dizisi Yavuz Ölecek Mi? Öldü Mü? Diziden Ayrılacak Mı?

Yazar: Emre söz

Söz dizisi 50. bölümüyle 11 haziran pazartesi 3 aylık bir sezon tatiline girmeye hazırlanıyor. Dizinin sezon finalinde 2. sezonu heyecanla beklememizi sağlayacak bir çok aksiyon ve olay yaşanacak. Bu olaylardan biri de Yavuz komutanın ölümü olacak. Fragmanda Bahar ve Yavuz’un yan yana defnedildiği görünüyor. Söz dizisi Yavuz ölecek mi? Öldü mü?

Yavuz komutan Derman’dan Bahar’ın intikamını almak için harekete geçer. Fakat Tim onu bu yoldan çevirmek zorundadır. Çünkü Yavuz, Derman’ı öldürdüğü durumda hapse girecektir. Fakat Yavuz komutanı sözünden kimse çeviremez. Deman’ın yurt dışına çıktığını söyleyen arkadaşları Derman’ı yurt dışında mı öldüreceksin diye soruyor. Yavuz tüm soğuk kanlılığıyla sınır ötesinin kendi işi olduğunu söylüyor. Ateş, bunun kaçak göçek olamayacağını söylüyor. Ancak Yavuz komutan bu sefer böyle oldun diyerek onlara kararlı olduğunu gösteriyor.

Karabatak zamanında Nazlı’yı zehirleyen kişiyi de öldürmek istediğinde engelleyen kişinin kendisi olduğunu defalarca dile getirerek Yavuz komutanı ikna etmek için her yolu denedi fakat Yavuz komutan sonunda ölüm de olsa, hapis de olsa hatta delik deşik de olsam Derman’ı bulup öldüreceğim dedi.

Yavuz büyük bir ihtimal Derman’ı öldürdükten sonra hiç bir suçu yokken hapis yatmamak için öldü olarak gösterilecek. Çünkü Yavuz komutanın diziden ayrılması söz konusu değil. Üst üste iki önemli karakterin diziden ayrılması mümkün değil. Yavuz ilerleyen bölümlerde ortaya çıkmak üzere farklı bir planın içerisinde. Fakat Yavuz’un planını 2. sezonda öğreneceğiz.

Yavuz komutan tam Derman’ı namlusunun ucuna aldığı anda gelen haberle birlikte büyük bir şaşkınlık yaşayacaktır.

Etiketler: söz dizisi yavuz öldü mü söz yavuz komutan ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL