Söz Dizisi Yavuzun Yeni Görevi Ne ?

Söz Dizisi Yavuzun Yeni Görevi Ne ?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar”ın üstlendiği, hikaye Ethem Özışığa ait olan yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın sorumluluğunda bulunan güçlü ekibi ile bu sezonda bizleri şaşırtmaya devam edecek. Star Tv ekranlarında 2 Sezondur devam eden Star Tv’nin güçlü yapımlarından biri olan “Söz” dizisinde başrol oyuncu Tolga Sarıtaş “Yavuz Karasu” karakteri ile sezon boyunca başarılı oyunculuğu ile göz doldurdu. 2. Sezonda sezon finali ile Komutan Yavuz Karasu ölümü ile  karakterin hayatı son bulmuştu.

Yavuz Karasu’nun Yeni Görevi ne ?

Edindigimiz bilgilere göre 3. Sezonda da Yavuz Karasu (Tolga Sarıtaş) farklı bir rol ve isimle bu sezonda ekranda izleyici ile buluşacak.Ömer Günalp karakteri ile bu sezonda izleyici ile buluşacak olan oyuncu yeni görevi  ve rolü ile izleyicinin karşısına çıkacak.

Yavuz Karasu ( Tolga Sarıtaş ) Kimdir ?

30 Mayıs 1991 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Aslen Sivas’lıdır. Halil Akkant lisesinde eğitimini tamamladı. Açık Öğretim Fakültesi İşletme Bölümünü okuyarak eğitimini devam ettirmektedir. 2009 yılında bahtıkara filmi ile ilk defa beyazperdede deneyimini yaşamıştır. Oyunculuk kariyerinde kendisine büyük etkisi olan Muhteşem Yüzyıl dizisinde başrol de oynayarak oyunculuk da kendisini bir üst seviyeye çıkarmayı başarmıştır. Muhteşem Yüzyıl, Güneşin Kızları gibi dizilerde başrol de yer alarak kısa zaman da çok çabuk yol kat etmiştir.

Aldığı Ödüller

2016 – 23.İTÜ EMÖS Başarı Ödülleri – En İyi Erkek Oyuncu

2016 – Ankara Hukuk Ceride-i Kantar – En İyi Erkek  Oyuncu

2016 – Sabancı Üniversitesi Lacivert Ödülleri – En İyi Erkek Oyuncu ödüllerine layık olmuştur.


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL