Söz Final Tarihi 2019 Ne Zaman Bitecek

Söz Final Tarihi 2019 Ne Zaman Bitecek

Yazar: Emre söz

Star Tv ekranlarının pazartesi günlerinin zirve sahibi ”Söz” dizisi ne zaman final yapıyor ? Final tarihi açıklandı ? Söz dizisi 2019 da ne zaman final yapacak ?Tüm soruların cevabı haberimizin detayında sizleri bilgilendiriyoruz.  

Star Tv ekranlarının sevilen yapımı ”Söz” 2. sezon da izleyici ile buluştu. Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Nihat Altınkaya, Meriç Aral,Sarp Akkaya, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Ece Çeşmioğlu ve Doğukan Polat yer alıyor. 2. sezonda yeni oyuncuların yer alırken eski oyunculardan da diziye veda eden isimler oldu. Son bölümü ile ekrana gelen söz dizisi tek bir amacı  vardır. Türkiye ‘yi parçalara ayırmak ve bunun için üstün bir örgüt kurmak. Örgütü kurduktan kısa bir süre sonra ilk saldırıyı Türkiye’nin il sınırında askeri bir üstte uygulayacaktır. Tim bu saldırıyı önlemek için yol koyulur. Fakat Dragan planını öyle bir hazırlamıştır ki Yavuz bile bu bilgiye ulaştığında çok geçti. Tim ölüm ile burun buruna gelmişti.

Star Tv Söz Dizisi Final Tarihi ve Ne Zaman Final Yapacak ?

Star Tv ekranlarının büyük beğeniye sahip olan dizisi ve reytingde Çukur ile kapışan dizi yeni sezonda da ekran macerasını bitirmeyecek. Önümüzdeki sezonda da izleyici ile birlikte olacak. Final ile ilgili hiç bir açıklamada bulunmadılar. Bilgi akışı sağlandığında sizler ile sitemizde paylaşacağız. Dizi ile ilgili merak ettiklerinizi sitemizde bulabilirsiniz.

Etiketler: Söz Final Tarihi 2019 Ne Zaman Bitecek


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL