Söz Hafız Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı? (2 Nisan 40. Bölüm)

Söz Hafız Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı? (2 Nisan 40. Bölüm)

Yazar: Emre söz

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Söz tüm heyecanı ile 40. bölümde de devam ederken dizide Hafız lakaplı Başçavuş Ali Haydar Bozdağ’ın şehit haberi herkesi üzdü. Peki Hafız gerçekten öldü mü? Dizimizde bir şehit haberi mi geldi? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Söz Hafız Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı? (2 Nisan 40. Bölüm)

Söz dizisinde biyolojik bir silahın patlaması ile tam bir ateşin içinde kalan Tim dehşeti yaşarken çaresiz ve öfkelidir. Ancak daha büyük bir tehlike vardır o da Selim’in ele geçirdiği silahtır. Tim bu silahı Selim’den almak ve ölen masumların intikamı sormak için zorlu bir operasyona çıkacaktır. Derman ise bir yandan Mesuda planı için çalışırken diğer yandan ise ateşeden Dalgakıran harekatını durdurmak için eylem emri alır. Tim ise buna izin vermemek için canını bile vermeye hazırdır.

Söz dizisinde Derman’ın planlarını bozmak için canını vermeye hazır olan yiğitlerde bir yiğit Hafız lakaplı Başçavuş Ali Haydar Bozkurt yeni bölümde teröristlerin bayrağımızı indirme eylemini engellemek için mücadele ettiği esnada ateş altında kalır ve şehit olur. Bu durum dizide Hafız karakterini canlandıran Mustafa Yıldıran’ın da dizide ayrılacağı anlamına geliyor. Söz dizisinde Hafız karakteri önemli bir yere sahipti. Diziden ayrılmasına üzüldüm.

[pembetext]Avlu Nihal Ölecek mi? Tıklayınız![/pembetext]

Söz dizimizde Hafız’ın şehit olması dizideki silah arkadaşlarını da çok üzer. Herkes Hafız’dan geriye kalanlar ile avunmaktadır. Bu durum izleyiciyi de üzmüştür. Hafız karakterini seven izleyiciler oyuncunun diziden ayrılmaması gerektiğini yorumlarda dile getirirken bazıları ise diziyi artık izlemem demektedirler. Sizde Hafız karakterinin dizide kalmasını istiyorsanız veya ayrılması gerektiğini düşünüyorsanız yorumlarınızla bu isteğinizi dile getirebilirsiniz. Peki Hafız karakterini canlandıran Mustafa Yıldıran kimdir?

Mustafa Yıldıran, 1980 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 178 cm boyunda 70 kg ağırlığındaki oyuncu kahverengi gözlü ve boğa burcudur. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünü bitiren başarılı isim ilk oyunculuk deneyimini ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan Filinta isimli dizi ile yaşadı. İçerde dizisinde Mestan karakterini canlandıran oyuncu son olarsak Söz dizisinde Hafız lakaplı Başçavuş Ali Haydar Bozdağ karakterini canlandırmıştır.

[mavitext]Avlu Çalan Rap Şarkıları? Tıklayınız![/mavitext]

Söz 40. Bölüm 2 Nisan Fragmanı

Etiketler: söz hafız diziden çıktı mı söz hafız öldü mü söz hafız ölecek mi söz hafız şehit mi oldu söz kim şehit oldu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL