Söz Komiser Ceren Kim? (Burcu Binici) Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Söz Komiser Ceren Kim? (Burcu Binici) Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Yazar: Emre söz

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Söz’e yeni bir karakter daha dahil oluyor. Komiser Ceren Söz dizisinde Tim ile birlikte suç örgütlerinin çökertilmesi için çalışacak. Komiser Ceren karakterini canlandıran oyuncu ise Burcu Binici oldu. Sen Anlat Karadeniz dizisi ile de adı geçen oyuncu Söz dizisinde Komiser Ceren karakteri ile konuk oyuncu olarak yer alacak. Dizide Komiser Ceren karakterini canlandıran oyuncu Burcu Binici kim? Yaşı, boyu ve sevgilisi hakkında tüm bilgileri yazımızda bulabilirisiniz.

Söz Komiser Ceren Kim? (Burcu Binici) Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Burcu Binici, 1986 yılında Erzurum’da dünyaya geldi. 1.74 cm boyunda, 56 kg ağırlığında olan oyuncu kahverengi gözlü ve yengeç burcudur. Ailenin en küçük çocuğu olan Burcu Binici, aslen Rize Hemşinli’dir. Burcu Binici’nin çocukluğu babasının Devlet Su İşleri’nde memur olması dolayısıyla görev yeri Aydın’da geçmiştir. İlkokulu Ekrem Çiftçi İlköğretimde okuyan oyuncu lise eğitimini ise Aydın Lisesi’nde tamamlamıştır. Şan eğitimi de alan güzel oyuncu asma, davul ve nagara da çalmaktadır. Oyunculuk öncesi babasının tayininin Erzurum’a çıkması dolayısıyla Akbank Erzurum şubesinde 6 ay kadar çalışmıştır.

Burcu Binici oyunculuk öncesi doğu illerinde İlaç Mümessili olarak çalışmış ve dansçılık gibi farklı meslekleri icra etmiştir. Anadolu Ateşi dans grubunda bir hoca tarafından keşfedilen yetenekli oyuncu bir yıl kadar Anadolu Ateşi’nde çalıştı. Burcu Binici 2007 yılında Meral Okay’ın teklifi ile Bir Bulut Olsam adlı dizide rol aldı. Dizide Gülengül karakterini canlandıran oyuncu ilk dizi projesinde rol almış oldu. Dizide Engin Akyürek, Aslıhan Gürbüz, Murat Cemcir, Melisa Sözen gibi isimlerle birlikte rol almıştır. Burcu Binici 2011 yılında yönetmen Eray Koçak ile evlenmiş ve 2 ay sonra boşanma kararı almıştır.

[mavitext]Söz Dizisi Selim Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Burcu Binici, 2010 yılında Sensiz Yaşayamam adlı dizide rol aldı. 2010-2012 yılında Dürüye’nin Güğümleri adlı dizide rol alan oyuncu 2012 yılında Sarı Siyah adlı projede rol aldı. Burcu Binici oynadığı projelerde gittikçe deneyim kazanmış ve TRT ekranlarının sevilen dizisi 6 Mantı’da rol almıştır. Oyuncu 2012 yılında Biz Babasız Büyüdük ve Uçurum projelerinde rol almıştır. Oyuncu 2015 yılında ATV ekranlarında yayınlanan Aşk Zamanı adlı dizide Sema karakterini canlandırmıştır. Oyuncuya Söz dizisinde başarılar dileriz.

Burcu Binici Videosu

Etiketler: söz ceren gerçek adı söz ceren kimdir söz ceren oynadığı diziler söz ceren sevgilisi söz komiseri oynayan bayan oyuncu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL