Söz Selim Kim? Selim Rolü Kimdir? Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Söz Selim Kim? Selim Rolü Kimdir? Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Yazar: Emre söz

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Söz kaldığı yerden devam ederken diziye yeni karakterler de dahil olmaya devam ediyor. Bu karakterlerden bir taneside dizide Selim karakterini canlanıracak. Dizide Selim karakterini canlandıran oyuncu ise Burak Çelik oldu. Peki Burak Çelik kimdir? Tanıyalım.

Söz Selim Kim? Selim Rolü Kimdir? Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Burak Çelik 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyuncu 1.90 boyunda 83 kg ağırlığındadır. Mavi gözlü oyuncu yengeç burcudur. İki kardeşi daha olan oyuncu ailenin en büyük çocuğudur. Babası Eyüp ilçesinde otopark işletiyor. Annesisi ise ev hanımıdır. Ata binmeyi ve spor yapmayı seven oyuncu kıskanç bir yapıya sahiptir. Ayrıca ayakkabı konusunda oldukça titizdir. Oyuncu Best Of Turkey yarışmasına katılarak birinci olmuştur. Burak Çelik Hakan Akkaya’nın defilelerinde baş manken olarak yer almıştır. Oyuncu Hande Yener’in klibinde rol almış ve klibin kapak resminde yer almıştır.

Burak Çelik, 2 yıl boyunca Sadri Alışık Kültür Merkezi’nden Dolunay Soysert, Ümit Çırak, Ayşegül Aydın gibi önemli isimlerden oyunculuk eğitimi aldı. Oyuncu Best Of Turkey’den sonra 2014 yılında girdiği Best Model Of The World yarışmasında da birinci oldu. Ailesi ile ilgili olarak annesinin her zaman bir aile olmak için ve aileyi bir arada tutmak için çalıştığını belirten oyuncunun sağ elinde bulunan dövmede ” Asla pes etme” yazıyor. Sağ ve sol kollarında da dövme bulunan oyuncu hayattaki sloganını ise “Geri çekilme” olarak belirlemiş. Rahat giyinmeyi seven oyuncu kendisini nasıl iyi hissederse o şekilde giyiniyor. Spor giyinme tarzını seven oyuncu spor ayakkabıyı seviyor.

[mavitext]Söz Agah Yavuz’un Babası mı? Tıklayınız![/mavitext]

Burak Çelik’in idolleri arasında Marlon Brando ve Al Pocino başta geliyor. Tatlıya karşı da zaafı olduğu bilgiler arasında bulunuyor. Oyuncunun kariyerine bakacak olursak mankenlik dışında dizi sektöründe de önemli mesafeler katetmiş bulunuyor. Fox ekranlarında yayınlanan dizi Karagül’de Serdar karakterini canlandırmıştır. Diziye sonradan dahil olmuş ve beğeni toplamıştır. Oyuncunun son olarak rol aldığı dizi ise Hayat Sevince Güzel olmuştur. Oyuncu yakışıklılığı ile kızların ilgisini çekse de sevgilisi konusunda bir bilgi bulunmuyor. Oyuncuya yeni projesinde başarılar diliyoruz.

Söz Burak Çelik Videosu!

Etiketler: söz selim gerçek adı söz selim kimdir söz selim oynadığı diziler söz selim sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL